Šis raksts izdrukāts no KNAB mājas lapas http://www.knab.gov.lv/lv/knab/
28.11.2015

8000 20 70

KNAB statuss

 

02.jpg - 48.13 KBKNAB ir Ministru kabineta pārraudzībā esoša valsts pārvaldes iestāde, kurai saskaņā ar Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja likumu noteiktas konkrētas funkcijas korupcijas novēršanā un apkarošanā, kā arī politisko organizāciju (partiju) un to apvienību finansēšanas noteikumu izpildes kontrolē.

Normatīvajos aktos noteiktās funkcijas pilnā apjomā KNAB veic, sākot ar 2003.gada 1.februāri. Tomēr, neskatoties uz salīdzinoši neilgo darbības periodu, ir panākts ievērojams progress KNAB funkciju īstenošanā korupcijas novēršanā un apkarošanā, kā arī normatīvo aktu grozījumu izstrādē, kas palielina KNAB kapacitāti veikt likumos noteiktās funkcijas.

 

KNAB misija

 

Mēs vēršamies pret korupciju ar likuma spēku un sabiedrības atbalstu,

lai panāktu amatpersonām uzticētās varas godprātīgu izmantošanu

valsts un sabiedrības interesēs.

 

 

KNAB rosina uzsākt kriminālvajāšanu pret divām personām

2015-09-01

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) š.g. 31.augustā LR Ģenerālprokuratūrai nosūtīja kriminālprocesa materiālus kriminālvajāšanas uzsākšanai pret divām personām.

KNAB atklāj sociālo kampaņu „Sāc ar sevi- NEPIEĻAUJ!”

2015-08-27

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) uzsācis sociālo kampaņu „Sāc ar sevi- NEPIEĻAUJ!”, kuras ietvaros izveidots videoklips, kas aicina būt krietniem un nepieļaut korupciju savā ikdienas dzīvē.

KNAB vadība tiekas ar Valsts administrācijas skolas direktori un pārrunā sadarbības jautājumus

2015-08-24

Šodien, 24.augustā, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB) vizītē ieradās Valsts administrācijas skolas (VAS) direktore E.Kalniņas kundze.