Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Trauksmes cēlēja ziņojums Ziņot par pārkāpumu

Politisko partiju finansēšana

banner_2020.jpg (51,23 KB)


 

KNAB atgādinājums reklāmas pakalpojumu sniedzējiem

28. Februāris, 2020.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) atgādina, ka 28.februāris ir pēdējā diena, kad reklāmas pakalpojumu sniedzēji var iesniegt priekšvēlēšanu aģitācijas materiālu izvietošanas izcenojumus saistībā ar plānotajām Rīgas domes ārkārtas vēlēšanām. 

Preses izdevumiem un reklāmas pakalpojumu sniedzējiem internetā vai publiskās vietās priekšvēlēšanu aģitācijas materiālu izvietošanas izcenojumi jānosūta KNAB, elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem – Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei.

Ja reklāmas pakalpojumu sniedzējs priekšvēlēšanu aģitācijas materiālu izcenojumus noteiktajā termiņā nav iesniedzis, tam priekšvēlēšanu aģitācijas periodā aģitācijas materiālus izvietot ir aizliegts.

Informāciju par priekšvēlēšanu aģitācijas materiālu izcenojumiem iespējams iesniegt:

  • elektroniski, nosūtot tos uz e-pasta adresi: knab@knab.gov.lv, ja elektroniskais dokuments ir noformēts atbilstoši elektronisko dokumentu noformēšanai normatīvajos aktos noteiktajām prasībām;
  • personīgi ierodoties KNAB Citadeles ielā 1, Rīgā;
  • nosūtot pa pastu uz adresi: Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam, Citadeles ielā 1, Rīgā, LV-1010.

Saņemtos priekšvēlēšanu aģitācijas materiālu izvietošanas izcenojumus KNAB nekavējoties publicē savā mājas lapā: https://www.knab.gov.lv/lv/finances/campaigning/price/.

Vēršam uzmanību, ka saskaņā ar Priekšvēlēšanu aģitācijas likuma 22.panta sesto daļu, pienākums deklarēt priekšvēlēšanu aģitācijas izcenojumus publiskās vietās nav attiecināms uz nesaistītām personām, kuras priekšvēlēšanu aģitāciju plāno veikt savā vārdā.