Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Trauksmes cēlēja ziņojums Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

KNAB organizēs starptautisku pretkorupcijas iestāžu konferenci

10. Novembris, 2016.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) no 15. līdz 17. novembrim organizēs Eiropas partneri cīņai pret korupciju/Eiropas kontakttīkls cīņai pret korupciju (European Partners against Corruption/ European contact-point network against corruption -EPAC/EACN) gadskārtējo profesionālo konferenci un ģenerālās asamblejas norisi Rīgā.

EPAC/EACN ikgadējā konferencē tās dalībnieki dalīsies pieredzē par korupcijas novēršanas kampaņām, konferences un asamblejas darba grupās tiks apspriestas starptautisku pretkorupcijas izmeklēšanu norises un to rezultāti.

Konference sevī apvienos sava aroda profesionāļus no dažādām pretkorupcijas iestādēm un organizācijām, pārstāvot tādas valstis kā  Albānija, Austrija,Azerbaidžāna, Beļģija, Bosnija un Hercogovina, Bulgārija, Horvātija, Čehijas Republika, Dānija, Igaunija, Francija, Gruzija,  Īrija, Lielbritānija, Lietuva, Luksemburga, Malta, Moldova, Norvēģija, Polija, Portugāle, Kosovas Republika, Rumānija, Serbija, Slovākija, Slovēnija, Somija, Spānija, Ukraina un Ungārija.

Eiropas partneri cīņai pret korupciju (EPAC) ir neatkarīga un neformāla iestāžu apvienība, kas sevī vieno vairāk kā 60 pretkorupcijas un policijas pārraudzības iestādes no Eiropas Padomes dalībvalstīm. Tā darbojas kopš 2001.gada.

Eiropas kontakttīkls cīņai pret korupciju (EACN) ir formāls starptautisku organizāciju tīkls, kas sevī ietver teju 50 pretkorupcijas iestādes no Eiropas Savienības dalībvalstīm. Eiropas Krāpšanas apkarošanas birojs (OLAF) ir šī tīkla biedrs. EACN tika dibināts saskaņā ar Eiropadomes 2008.gada lēmumu.

Pirmā EPAC/EACN konference notika 2004. gadā Vīnē, Austrijā.

Plašsaziņas līdzekļu pārstāvju ievērībai!

Aicinām Jūs piedalīties EPAC/EACN ikgadējās konferences atklāšanā  15.novembrī plkst. 13:00, Radisson Blu Hotel Latvija, Elizabetes ielā 55, Rīgā, konferenču telpā “Alfa”, piesakot dalību līdz 14.novembra plkst.16:00 pa tālruni 67356174 vai e-pastu laura.dusa@knab.gov.lv.