Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Ziņot par pārkāpumu

Informatīvie ziņojumi

Informatīvais ziņojums "Par finanšu kontroles nodrošināšanu valsts un pašvaldību iestādēs"

22. Aprīlis, 2008.

Ministru kabineta 2008.gada 22.aprīļa sēdē izskatīts KNAB sagatavotais informatīvais ziņojums "Par finanšu kontroles nodrošināšanu valsts un pašvaldību iestādēs", kura mērķis ir informēt Ministru kabinetu par nepieciešamību izvērtēt iespējas uzlabot finanšu līdzekļu un mantas izlietošanas kontroli.

KNAB sagatavojis Informatīvo ziņojumu, pamatojoties uz Korupcijas novēršanas un apkarošanas valsts programmā 2004.–2008.gadam ietverto uzdevumu – Finanšu revīziju veikšanas iespēju izvērtēšana valsts un pašvaldību iestādēs. Lai arī šajā uzdevumā paredzēts konkrēts risinājuma variants, informatīvajā ziņojumā problēmas būtība ir apskatīta plašāk, lai sniegtu vispusīgāku situācijas aprakstu un priekšstatu par nepieciešamajiem pasākumiem.

Atbilstoši valdības nolemtajam, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam uzdots sadarbībā ar vairākām ministrijām izstrādāt un līdz 2008.gada 1.decembrim iesniegt noteiktā kārtībā Ministru kabinetā priekšlikumus finanšu kontroles nodrošināšanai valsts un pašvaldību iestādēs.

Informatīvais ziņojums "Par finanšu kontroles nodrošināšanu valsts un pašvaldību iestādēs"

MK sēdes protokollēmuma projekts