Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Trauksmes cēlēja ziņojums Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

KNAB rosina uzsākt kriminālvajāšanu pret divām personām

11. Jūnijs, 2019.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs š.g. 3.jūnijā nosūtījis krimināllietas materiālus Rīgas pilsētas Kurzemes rajona prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai pret divām personām.

KNAB rosina uzsākt kriminālvajāšanu pret trim personām

21. Maijs, 2019.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs š.g. 15.maijā nosūtījis krimināllietas materiālus Rīgas tiesas apgabala prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai pret trim personām.

KNAB rosina uzsākt kriminālvajāšanu pret divām fiziskām un vienu juridisku personu

10. Aprīlis, 2019.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs š.g. 25.martā nosūtījis krimināllietas materiālus Latvijas Republikas Ģenerālprokuratūras Krimināltiesiskā departamenta Sevišķi svarīgu lietu izmeklēšanas nodaļai kriminālvajāšanas uzsākšanai pret divām fiziskām personām un vienu juridisku personu.

Skaidrojam KNAB kompetenci kriminālprocesu izmeklēšanā (informatīvs materiāls)

1. Marts, 2019.

KNAB izmeklēto kriminālprocesu virzība. Lai veicinātu sabiedrības izpratni par Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) kompetenci kriminālprocesu izmeklēšanā, aicinām iepazīties ar KNAB sagatavotajām infografikām.

KNAB informē par kriminālprocesuālajām darbībām

30. Janvāris, 2019.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs informē, ka šodien, 30.janvārī, kriminālprocesa, kas uzsākts 2018.gada novembrī saistībā ar Rīgas pašvaldības SIA “Rīgas satiksme” iepirkumiem, ietvaros birojs veica kriminālprocesuālās darbības, tai skaitā tiesas sankcionētas kratīšanas vairākās adresēs. Šobrīd nevienai personai nav piemērots ar brīvības atņemšanu saistīts drošības līdzeklis.

KNAB rosina uzsākt kriminālvajāšanu pret trim personām

27. Decembris, 2018.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs nosūtījis krimināllietas materiālus Latvijas Republikas Ģenerālprokuratūras Krimināltiesiskā departamenta Sevišķi svarīgu lietu izmeklēšanas nodaļai kriminālvajāšanas uzsākšanai pret trim personām.

KNAB rosina uzsākt kriminālvajāšanu pret vienu personu

18. Decembris, 2018.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs nosūtījis krimināllietas materiālus Latvijas Republikas Ģenerālprokuratūras Krimināltiesiskā departamenta Sevišķi svarīgu lietu izmeklēšanas nodaļai kriminālvajāšanas uzsākšanai pret vienu personu.

KNAB sniedz plašāku informāciju par pēdējo dienu aktuālāko kriminālprocesu

13. Decembris, 2018.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) apjomīga analītiskā, operatīvā un izmeklēšanas darba rezultātā, tai skaitā sadarbojoties ar ārvalstu un nacionālā līmeņa partnerdienestiem, ilgstoši veica informācijas iegūšanu un pierādījumu fiksēšanu. Šis ilgstošais un apjomīgais darbs rezultējās ar kriminālprocesa uzsākšanu šī gada novembrī saistībā ar Rīgas pašvaldības SIA “Rīgas satiksme” iepirkumiem.

KNAB rosina uzsākt kriminālvajāšanu pret trim personām

13. Decembris, 2018.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs nosūtījis krimināllietas materiālus Latvijas Republikas Ģenerālprokuratūras Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai pret trim personām.

KNAB skaidro uzsāktā kriminālprocesa saistību ar Polijas pretkorupcijas dienesta publiskoto informāciju

12. Decembris, 2018.

Sekojot līdzi publiskajā telpā izskanējušajai informācijai, sniedzam skaidrojumu saistībā ar KNAB 2018.gada novembrī uzsākto kriminālprocesu par Rīgas pašvaldības SIA “Rīgas satiksme” iepirkumiem un Polijas pretkorupcijas dienesta (CBA) publiskoto informāciju par CBA kriminālprocesu.