Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Trauksmes cēlēja ziņojums Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

KNAB rosina uzsākt kriminālvajāšanu pret četrām personām

12. Novembris, 2020.

Šodien, 12. novembrī, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) nosūtīja krimināllietas materiālus Ģenerālprokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai pret vienu valsts amatpersonu par kukuļa piedāvājuma un kukuļa pieņemšanu, bet pret diviem uzņēmējiem – par kukuļa piedāvāšanu un tā nodošanu. Vienam no iepriekšminētajiem uzņēmējiem, kā arī citai iesaistītai fiziskai personai KNAB inkriminē arī aizliegtu operatīvās darbības pasākumiem paredzētās stratēģiskās nozīmes ierīces glabāšanu.

KNAB rosina uzsākt kriminālvajāšanu pret trim Dobeles novada pašvaldības policijas amatpersonām

3. Novembris, 2020.

Šodien, 3. novembrī, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) nosūtīja krimināllietas materiālus Zemgales tiesas apgabala prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai pret trim Dobeles novada pašvaldības policijas amatpersonām par kukuļa pieprasīšanu un pieņemšanu. Vienai no iepriekšminētajām amatpersonām KNAB inkriminē arī uzkūdīšanu izdarīt noziedzīgu nodarījumu.

KNAB rosina uzsākt kriminālvajāšanu pret fizisku personu

14. Oktobris, 2020.

Šodien, 14. oktobrī, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) lūdz Ģenerālprokuratūrai uzsākt kriminālvajāšanu pret vienu fizisku personu par aizliegtu operatīvās darbības pasākumiem paredzētās stratēģiskās nozīmes ierīces glabāšanu.

KNAB rosina uzsākt kriminālvajāšanu pret divām fiziskām personām

28. Septembris, 2020.

Šodien, 28. septembrī, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) lūdz Ģenerālprokuratūrai uzsākt kriminālvajāšanu pret vienu fizisku personu par kukuļa došanu lielā apmērā un vienu fizisku personu – par kukuļa piesavināšanos lielā apmērā.

KNAB lūdzis tiesai vienai personai piemērot drošības līdzekli - apcietinājumu

23. Septembris, 2020.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) š.g. 22. septembrī iepriekš uzsākta kriminālprocesa ietvaros vērsās tiesā ar ierosinājumu fiziskai personai piemērot ar brīvības atņemšanu saistītu drošības līdzekli – apcietinājumu.

KNAB rosina uzsākt kriminālvajāšanu pret piecām Preiļu novada domes amatpersonām

3. Augusts, 2020.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) š.g. 3. augustā nosūtīja krimināllietas materiālus Latgales tiesas apgabala prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai attiecībā pret piecām Preiļu novada domes amatpersonām par dokumentu viltošanu personu grupā pēc iepriekšējas vienošanās. Vienai no iepriekšminētajām amatpersonām KNAB papildus inkriminē arī nepatiesu ziņu norādīšanu valsts amatpersonas deklarācijā, kā arī šaujamieroču munīcijas iegādāšanos un glabāšanu bez attiecīgās ieroču glabāšanas atļaujas.

KNAB rosina uzsākt kriminālvajāšanu pret Ķekavas novada pašvaldības amatpersonu un fizisku personu

27. Jūlijs, 2020.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) š.g. 27. jūlijā nosūtīja krimināllietas materiālus Rīgas tiesas apgabala prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai attiecībā pret vienu Ķekavas novada pašvaldības amatpersonu par kukuļa pieprasīšanu un vienu fizisku personu par starpniecību kukuļošanā.

KNAB rosina uzsākt kriminālvajāšanu pret vienu personu

14. Maijs, 2020.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs š.g. 12.maijā nosūtījis krimināllietas materiālus Latvijas Republikas Ģenerālprokuratūras Krimināltiesiskā departamenta Sevišķi svarīgu lietu izmeklēšanas nodaļai kriminālvajāšanas uzsākšanai pret vienu personu.

KNAB rosina uzsākt kriminālvajāšanu pret vienu personu

18. Decembris, 2019.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs š.g. 11.decembrī nosūtījis krimināllietas materiālus Rīgas pilsētas tiesas apgabala prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai pret vienu personu.

KNAB nodod Ģenerālprokuratūrai divas krimināllietas kriminālvajāšanas uzsākšanai

12. Decembris, 2019.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs š.g. 12.decembrī nosūtījis divu krimināllietu materiālus Latvijas Republikas Ģenerālprokuratūras Krimināltiesiskā departamenta Sevišķi svarīgu lietu izmeklēšanas nodaļai kriminālvajāšanas uzsākšanai: vienā krimināllietā Birojs rosina uzsākt kriminālvajāšanu pret divām personām, otrā krimināllietā - pret vienu personu.