Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Trauksmes cēlēja ziņojums Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

Ziņo par pārkāpumiem arī no ārvalstīm, izmantojot “Ziņo KNAB!” vai Ziņojumu centra tālruni!

1. Oktobris, 2018.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs aicina ne tikai Latvijā, bet arī ārvalstīs dzīvojošos Latvijas valstspiederīgos būt vērīgiem un ziņot par iespējamiem priekšvēlēšanu aģitācijas pārkāpumiem, izmantojot gan mobilo lietotni “Ziņo KNAB!”, gan KNAB informatīvos tālruņus.

Ikdienā Ziņojumu centra tālrunis strādā katru darba dienu no plkst. 08.30 līdz 17.00. Sākot ar šodienu, 1.oktobri, līdz pat 13.Saeimas vēlēšanu dienai 6.oktobrī (ieskaitot) Ziņojumu centra un bezmaksas uzticības tālrunis darbojas diennakts režīmā.

Latvijas iedzīvotāji ar KNAB var sazināties, izmantojot bezmaksas uzticības tālruni 80002070 vai Ziņojumu centra tālruni 67356161. Ārvalstīs dzīvojošos aicinām zvanīt uz Ziņojumu centra tālruni +371 67356161. Ziņojumu centra tālruni var sazvanīt gan no fiksētā, gan no mobilā tālruņa. Sarunas izmaksas ir atkarīgas no konkrētā zvanītāja operatora tarifu plāna. Bezmaksas uzticības tālruni no ārvalstīm sazvanīt nav iespējams.

Pateicamies ikvienam par līdzšinējo aktivitāti un aicinām iedzīvotājus arī turpmāk būt vērīgiem un sociāli aktīviem, sniedzot informāciju KNAB, gan nosūtot ziņojumu uz mobilo lietotni “Ziņo KNAB!”, gan izmantojot citas iedzīvotāju rīcībā esošās informācijas sniegšanas iespējas .