Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Trauksmes cēlēja ziņojums Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

Kurzemnieki guvuši informāciju par KNAB

13. Jūnijs, 2014.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) sadarbībā ar Kuldīgas novada Domi organizētajā KNAB informatīvajā dienā Kuldīgā vairāki desmiti kurzemnieku guva informāciju par KNAB darba specifiku.

12. jūnijā KNAB priekšnieks Jaroslavs Streļčenoks kopā ar vairākām KNAB amatpersonām Kuldīgā iedzīvotājiem un mediju pārstāvjiem sniedza informāciju par korupcijas pēdējo gadu tendencēm Kurzemes reģionā.

Kuldīgas novada Domes zālē, kur vairāk bija pulcējušies tieši pašvaldību darbinieki, KNAB Valsts amatpersonu darbības kontroles nodaļas, Politisko organizāciju finansēšanas kontroles nodaļas un Izmeklēšanas nodaļas pārstāvji klātienē skaidroja par KNAB kompetences jomām.

Savukārt Pilsētas laukumā KNAB informatīvajā teltī ikvienam interesentam – gan  Kuldīgas iedzīvotājam, gan pilsētas viesim bija iespēja gūt informāciju par korupcijas negatīvajām sekām un iespējām ziņot par pārkāpumiem, kā arī varēja individuāli konsultēties ar KNAB speciālistiem, kuri sniedza  atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem. Tika dalīti informatīvie materiāli, kuros skaidrotas iespējas kā ikviens var ziņot KNAB, atgādinot, ka sazināties ar KNAB var arī anonīmi.

kuldiga_1.jpg - 100.94 KB

kuldiga_2.jpg - 102.18 KB