Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Trauksmes cēlēja ziņojums Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

Notika KNAB Sabiedriskās konsultatīvās padomes 54.sēde

9. Septembris, 2015.

Šodien, 9.septembrī, notika Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) Sabiedriskās konsultatīvās padomes sēde (SKP), kurā KNAB amatpersonas kopā ar NVO pārstāvjiem diskutēja par KNAB tiesvedībām, kas saistītas gan ar KNAB funkciju izpildi, gan ar darbiniekiem, par KNAB budžetu, par likumprojekta "Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja likums" virzību, kā arī tika apspriestas KNAB darbības pēdējā laika aktualitātes.

Sēdi vadīja tās priekšsēdētājs, Latvijas Juristu biedrības prezidents Aivars Borovkovs. Nevalstisko sektoru pārstāvēja Sabiedriskās politikas centra „Providus”, Latvijas Darba devēju konfederācijas, Latvijas komercbanku asociācijas, Latvijas Preses izdevēju asociācijas, Latvijas Tirgotāju asociācijas, Latvijas Raidorganizāciju asociācijas, Latvijas Juristu apvienības, Patērētāju atbalsta centra un  biedrības „Veselības projekti Latvijai” pārstāvji.

KNAB SKP izveidota 2004.gadā ar mērķi nodrošināt sabiedrības pārstāvju līdzdalību korupcijas novēršanas politikas veidošanā, īstenošanā un sabiedrības izglītošanā. SKP uzdevums ir veicināt KNAB saikni ar sabiedrību, sniedzot rekomendācijas KNAB par aktuāliem jautājumiem.