Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Trauksmes cēlēja ziņojums Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

Sociālās kampaņas „Sāc ar sevi - NEPIEĻAUJ!” videoklips

4. Augusts, 2015.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) sociālās kampaņas „Sāc ar sevi - NEPIEĻAUJ!” ietvaros izveidots videoklips, kas aicina būt krietniem un nepieļaut korupciju savā ikdienas dzīvē.

Sociālās kampaņas „Sāc ar sevi - NEPIEĻAUJ!” mērķis ir aicināt sabiedrību nepieļaut koruptīvas darbības, koruptīvu lēmumu pieņemšanu ne vien tiesu spriedumos, bet ikvienā dzīves jomā, nepieļaut naudas varu pār taisnas tiesas, sprieduma un lēmuma spēku. Ikviena valsts vai pašvaldības apmaksāta darbinieka pienākums ir kvalitatīvi un efektīvi veikt savu darbu, nepieprasot un nepieņemot par to papildu maksājumu, prettiesisku labumu vai „kukuli”.

Video tiek demonstrēts Valsts ieņēmumu dienesta un Uzņēmuma reģistra klientu apkalpošanas centru video ekrānos.

No 4.augusta video klipu var noskatīties KNAB sociālā tīkla „Facebook” lapā „Mēs pret korupciju”, un drīzumā arī savstarpējās saziņas vietnēs „Draugiem.lv” un „Odnoklassniki.ru”.

No 7.augusta video būs redzams Latvijas kinoteātros „Kino Citadele”, „Multikino”, „Cinamon”, „Silver Screen Daugavpils", „Silver Screen Rēzekne", „Balle” (Liepāja), „Gaisma” (Valmiera), „ Kino Rio” (Ventspils), „Kino Lora” (Sigulda) un Cēsu kinoteātrī.

Rīgas sabiedriskā transporta video ekrānos tas būs redzams no 2. septembra.

Videoklipa autors ir Edgars Trankalis, kas 2011. gadā ar šo radošo darbu piedalījās KNAB organizētajā videoklipu konkursā jauniešiem, kura mērķis bija veicināt jauniešu izpratni par korupcijas radītajām sekām un aicināt aktīvi iesaistīties tās izskaušanā.

Videoklips „Sāc ar sevi- NEPIEĻAUJ!”