Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Trauksmes cēlēja ziņojums Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

LPS domes sēdē informēs par KNAB sociālo kampaņu „Nepieļauj!”

10. Jūnijs, 2015.

Šodien, 10. jūnijā notiks Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) domes sēde, kurā iecerēta Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieka Jaroslava Streļčenoka uzruna.

KNAB priekšnieks uzrunās pašvaldību pārstāvjus, aicinot iesaistīties un atbalstīt KNAB sociālo kampaņu „Nepieļauj!”, kā arī pašvaldību iestādes saņems KNAB plakātus, kurus izvietot publiskās vietās, tādējādi pievēršot iedzīvotāju uzmanību korupcijas problemātikai  un arī aicinot informēt KNAB, sastopoties ar  korupcijas gadījumiem.

Sabiedrība tiek  aicināta nepieļaut koruptīvas darbības, koruptīvu lēmumu pieņemšanu ne vien tiesu spriedumos, bet ikvienā dzīves jomā, nepieļaut naudas varu pār taisnas tiesas, sprieduma un lēmuma spēku. Ikviena valsts vai pašvaldības apmaksāta darbinieka pienākums ir kvalitatīvi un efektīvi veikt savu darbu, nepieprasot un nepieņemot par to papildu maksājumu, prettiesisku labumu vai „kukuli”.

Plakātā redzams arī KNAB logo un bezmaksas anonīmais uzticības tālrunis 80002070, kur var vērsties ikviens un ziņot par jebkādām korupcijas izpausmēm.

KNAB aicina ikvienu institūciju iesaistīties šajā sociālajā kampaņā un izvietot KNAB plakātu publiski pieejamās vietās.

Lai vienotos par plakāta piegādi, lūdzu sazinieties ar KNAB Politikas plānošanas nodaļas galveno speciālisti Intu Nolli pa tālruni 67356189 vai rakstot uz e-pastu: Inta.Nolle@knab.gov.lv

Latvijas Pašvaldību savienības dome ir lēmējinstitūcija, kas vada LPS darbu kongresu starplaikā.  Saskaņā ar LPS statūtiem Domē ietilpst ne vairāk kā 124 pašvaldību pārstāvji.  Domes sastāvā ietilpst LPS priekšsēdis un pašvaldību domju priekšsēdētāji, kā arī seši Rīgas pilsētas domes ievēlēti pārstāvji no Rīgas pilsētas domes deputātiem.

Prezentācija "Kopā PRET korupciju"