Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

Jūrmalā norisinās seminārs Centrālāzijas valstu pārstāvjiem

28. Jūnijs, 2013.

Šodien, 28.jūnijā, Jūrmalā Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācija (OECD) sadarbībā ar Eiropas drošības un sadarbības organizāciju (OSCE) Austrumeiropas un Centrālāzijas pretkorupcijas tīkla (ACN) ietvaros rīko semināru „Interešu konflikta novēršana un amatpersonu deklarācijas: Efektīvi līdzekļi korupcijas novēršanai Centrālāzijā”.

Kazahstānas, Kirgizstānas, Tadžikistānas, Turkmenistānas un Uzbekistānas valstu pārstāvjiem semināra ietvaros būs iespējams uzklausīt citu valstu pārstāvju pieredzi par valsts amatpersonu deklarācijām un interešu konflikta novēršanu. Seminārs notiks divās sesijās un to ietvaros aplūkos divas tēmas: pirmā par valsts amatpersonu deklarācijām – kā lai nodrošina to, ka tās ir efektīvs līdzeklis cīņā pret korupciju, un otrā saistībā ar interešu konflikta novēršanu valsts pārvaldē. Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja priekšnieks (KNAB) Jaroslavs Streļčenoks semināra ietvaros Centrālāzijas valstu pārstāvjus iepazīstinās ar Latvijas pieredzi interešu konflikta novēršanā.

Informējam, ka šī semināra mērķis ir izglītot Centrālāzijas valstu pārstāvjus par interešu konflikta novēršanas un valsts amatpersonu deklarācijas jautājumiem, kā arī uzklausīt viņu paveikto minētajās jomās.