Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Trauksmes cēlēja ziņojums Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

KNAB pasniegs balvas konkursa „Pastkarte amatpersonai!” uzvarētājiem

18. Decembris, 2009.

Pirmdien, 21.decembrī Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) apbalvos skolēnu konkursa "Pastkarte amatpersonai!" labāko darbu autorus. Radošo darbu konkursā bija aicināti piedalīties jaunieši līdz 18 gadiem un tā ietvaros ir saņemts 100 oriģināldarbu.

Šogad Starptautiskās pretkorupcijas dienas ietvaros KNAB izsludināja pastkaršu skiču konkursu ar devīzi – „Nosūti sveicienu amatpersonām!” un tā laikā iesniegtās skolēnu pastkaršu idejas kļūs par KNAB pretkorupcijas aktivitāšu sastāvdaļu.

Savos radošajos darbos skolēni gan aicinājuši vērsties pret korupciju, gan atainojuši savu attieksmi pret tās radītājām sekām, kā arī pauduši vēstījumus, kādai ir jābūt godprātīgai valsts amatpersonai. Skolēnu izpratni par šiem jautājumiem apliecina arī viņu darbu nosaukumi, piemēram, „Likuma pirksts Tevi atradīs!”, „Korumpēta indivīda cikls”, „Rokas naudas nebijās”, „Nauda izkūp un gods izkūp”, „Ziemassvētkos kukuļus negaidiet. Rūpnīca slēgta”, „Korupcijas koks zeļ. Vai Latvija var to atļauties?”, „Esi varonis, sāc strādāt”.

Konkursam savus darbus iesnieguši bērni un jaunieši dažādās vecuma grupās – no 7 līdz 18 gadiem, tajā pārstāvētas mācību iestādes no dažādiem Latvijas reģioniem – Riebiņiem, Rēzeknes, Balvu novada, Alūksnes, Madonas, Siguldas, Ulbrokas, Rīgas, Jūrmalas, Dobeles un Aizputes.

Konkursa noslēguma pasākuma laikā tiks pasniegtas balvas uzvarētājiem, veicināšanas balvas citiem labāko darbu autoriem, kā arī KNAB darbinieku simpātiju balva.

Apbalvošanas ceremonija notiks 21.decembrī pulksten 11:00 Rīgas Juridiskās augstskolas galerijā (Alberta ielā 13). Pasākuma laikā interesenti varēs aplūkot konkursa labāko darbu izstādi.