Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

Pieredzes apmaiņas vizītē KNAB viesosies Kuveitas pārstāvji

21. Februāris, 2014.

No 24. līdz 25.februārim pieredzes apmaiņas vizītē Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroju (KNAB) apmeklēs Kuveitas Pretkorupcijas komisijas vadības pārstāvji.

Vizītes mērķis ir iepazīt KNAB pieredzi korupcijas novēršanā un apkarošanā, kā arī uzzināt vairāk par izglītošanas un sabiedrības informēšanas jomu.

Kuveitas Pretkorupcijas komisijas vadības pārstāvji tiksies ar KNAB priekšnieku Jaroslavu Streļčenoku, priekšnieka vietnieci korupcijas novēršanas jautājumos Ilzi Jurču, Valsts amatpersonu darbības kontroles nodaļas vadītāju Andri Donski, Korupcijas novēršanas nodaļas vadītāju Diānu Kurpnieci un priekšnieka vietnieces korupcijas apkarošanas jautājumos pienākumu izpildītāju Lienīti Šikori. Vizītes laikā plānota tikšanās ar Ģenerālprokuratūras, Ārlietu ministrijas un Saeimas Korupcijas novēršanas apakškomisijas pārstāvjiem.

Ārvalstu pārstāvjus KNAB amatpersonas informēs par iestādes darbību, kompetences jomām,  sadarbību ar citām valsts pārvaldes un tiesībsargājošām institūcijām, kā arī par interešu konflikta novēršanas politiku Latvijā, valsts amatpersonu deklarāciju lomu pārkāpumu atklāšanā, valsts amatpersonu un sabiedrības izglītošanas metodoloģiju, koruptīviem noziedzīgiem nodarījumiem Latvijā, korupcijas nodarījuma seku un sodu samērīgumu un starptautiskajām krimināltiesiskajām sadarbības iespējām.

img_7099.jpg - 88.1 KB