Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Trauksmes cēlēja ziņojums Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

KNAB pārstāvji dalās pieredzē OECD rīkotā seminārā

4. Jūlijs, 2014.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) pārstāvji no šī gada 25. līdz 28. jūnijam piedalījās reģionālajā ekspertu seminārā  „Korupcijas novēršana – galvenās tendences un labās prakses piemēri Austrumeiropas un Centrālāzijas valstīs” ("Prevention of Corruption – Main Trends and Examples of Successful Practice in Eastern Europe and Central Asia"). Semināru Tirānā (Albānija) organizēja Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācija (OECD). 

Pasākumā piedalījās pārstāvji no Austrumeiropas un Vidusāzijas (Albānijas, Armēnijas, Azerbaidžānas, Bosnijas un Hercegovinas, Horvātijas, Igaunijas, Maķedonijas, Gruzijas, Kazahstānas, Kirgīzijas, Lietuvas, Moldovas, Mongolijas, Melnkalnes, Rumānijas, Serbijas, Turcijas, Tadžikistānas, Ukrainas pretkorupcijas, tieslietu un prokuratūras iestādēm), kā arī sabiedrisko organizāciju pārstāvji no Latvijas, Kazahstānas, Kirgīzijas, Bulgārijas un Gruzijas.

Seminārā tika apspriestas tendences un problēmas korupcijas novēršanas pasākumu īstenošanā konkrētajā reģionā, tika minēti labas prakses piemēri, veiksmīgi un efektīvi pasākumi korupcijas novēršanas jomā, kā arī aktualizēts jautājums par pilsoniskās sabiedrības lomu korupcijas novēršanā.

Notika ekspertu prezentācijas, apaļā galda diskusijas un darbs grupās.

Latvijas pārstāvji klātesošos iepazīstināja ar KNAB pozitīvo pieredzi korupcijas novēršanas jomā.