Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

KNAB vadība tiekas ar ASV vēstnieci

2. Augusts, 2005.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja priekšnieks Aleksejs Loskutovs un priekšnieka vietniece Juta Strīķe 2.augustā tikās ar ASV vēstnieci Latvijā Ketrīnu Todu Beiliju.

Tikšanās laikā KNAB priekšnieks A.Loskutovs informēja ASV vēstnieci par galvenajiem KNAB darbības rezultātiem. Īpaša uzmanība sarunas laikā tika veltīta noziedzīgā veidā iegūto līdzekļu legalizācijas novēršanai. KNAB priekšnieks uzsvēra, ka nozīmīgs solis pretlikumīgu līdzekļu legalizēšanas iespēju mazināšanā ir KNAB sagatavotais un izskatīšanai valdībā iesniegtais koncepcijas projekts par fizisko personu ienākumu gūšanas kontroles pilnveidošanu, kas paredz ieviest personu ienākumu deklarēšanu un nodrošināt fizisko personu mantiskā stāvokļa efektīvu kontroli.

A.Loskutovs un J.Strīķe izteica pateicību vēstniecei par ASV sniegto atbalstu KNAB darbības pilnveidošanā. Savukārt Ketrīna Toda Beilija pozitīvi novērtēja KNAB līdzšinējo darbu un izteica atbalstu turpmākajiem KNAB centieniem korupcijas apkarošanā un novēršanā.