Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Trauksmes cēlēja ziņojums Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

KNAB aicina pieteikties nevalstiskās organizācijas dalībai Sabiedriski konsultatīvajā padomē

1. Decembris, 2014.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) ir izstrādājis un apstiprinājis jaunu Sabiedriski konsultatīvās padomes (SKP) nolikumu. Tas paredz iespēju mainīt un papildināt līdzšinējo padomes sastāvu, līdz ar to KNAB aicina pieteikties nevalstiskās organizācijas dalībai SKP līdz 09.01.2015.

SKP sastāvu apstiprina KNAB priekšnieks, ņemot vērā nevalstiskās organizācijas atbilstību vismaz vienam no šādiem kritērijiem:
•    nevalstiskās organizācijas darbības joma ir saistīta ar korupcijas novēršanu;
•    nevalstiskās organizācijas darbība ir saistīta ar KNAB darbību regulējošajos dokumentos izvirzītajām prioritātēm;
•    nevalstiskās organizācijas pārstāvētajā jomā atbilstoši situācijas izpētei un  analīzei (pētījumiem) ir konstatēti būtiski korupcijas riski;
•    nevalstiskā organizācija var sniegt būtisku ieguldījumu korupcijas novēršanā.

Nevalstiskās organizācijas, kas vēlas iesaistīties KNAB SKP darbā, nodrošinot sabiedrības pārstāvju līdzdalību korupcijas novēršanas politikas veidošanā un īstenošanā, lūdzam sazināties ar KNAB galveno speciālisti sabiedrisko attiecību jautājumos Lauru Dūšu, laura.dusa@knab.gov.lv, tālr.:67356174;26334462.

SKP tika izveidota 2004. gadā, un tās uzdevums ir veicināt KNAB saikni ar sabiedrību, sniedzot rekomendācijas Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam par aktuāliem jautājumiem.

SKP nolikums pieejams šeit.

Šā brīža KNAB Sabiedriskās konsultatīvās padomes dalībnieku saraksts