Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Trauksmes cēlēja ziņojums Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

Sekmīgi noritējusi KNAB informatīvā diena Vidzemē

30. Oktobris, 2014.

Vakar, 29. oktobrī Valmieras kultūras centrā  notika Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) informatīvā diena Vidzemē.   Tās mērķis bija iepazīstināt Vidzemes iedzīvotājus, uzņēmējus, studentus, valsts un pašvaldību amatpersonas, kā arī reģionālos medijus  ar KNAB darbu un funkcijām.

Informējot klātesošos par korupcijas apmēriem Vidzemē, KNAB priekšnieks Jaroslavs Streļčenoks norādīja, ka reģionā kopš 2012.gada konstatēti salīdzinoši daudz korupcijas gadījumu, kuros ierosinātas administratīvā pārkāpuma lietas.

Informatīvās dienas viens no galvenajiem uzdevumiem ir atgādināt, ka jebkurš Latvijas iedzīvotājs var brīvi un nepastarpināti, pat anonīmi sazināties ar KNAB un ziņot par koruptīviem gadījumiem. KNAB priekšnieks J. Streļčenoks minēja: "Lai mazinātu korupciju, jāstrādā ne tikai mūsu organizācijai, bet jābūt arī sabiedrības atbalstam un neiecietībai pret korupciju. Tādēļ aicinām iedzīvotājus ziņot par pārkāpumiem – to var darīt arī anonīmi, ir bijuši gadījumi, ka iesaistītās puses tā arī neuzzina, kurš ir bijis ziņotājs."

KNAB prezentāciju noslēdza radošās apvienības „Panna” veidotās izrādes "Kukulis" režisors Juris Rijnieks. Tieši viņa iestudētā izrādes jautrā pamata stīga ir izsmiet un atmaskot muļķīgās kukuļdošanas shēmas un pārvērst tās mīlestības pilnās attiecībās.

Saziņai ar KNAB: bezmaksas uzticības tālrunis 8000 20 70; e-pasts- knab@knab.gov.lv

valm1.jpg - 110.1 KB

valm2.jpg - 117.93 KB

jr2_valm.jpg - 89.84 KB