Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Trauksmes cēlēja ziņojums Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

KNAB septembrī un oktobrī izglītos pedagogus un izglītības iestāžu vadītājus

26. Augusts, 2014.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) organizē izglītojošus seminārus vispārizglītojošo skolu pedagogiem par pretkorupcijas jautājumiem ar mērķi, lai jaunajai paaudzei jau skolas solā tiktu sniegta vispusīga informācija par korupciju un tās negatīvajām sekām.

Skolēni ir topošās valsts amatpersonas, iespējamie deputāti, ministri vai prezidenti, tādēļ būtiska ir jaunatnes izglītošana par pretkorupcijas jautājumiem.

KNAB nodrošina sistemātisku pieeju apmācībai, iesaistot tajā izglītības iestāžu vadītājus un darbiniekus.

Šodien, 26. augustā, Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) speciālisti tiekas ar Saldus novada sociālo zinību, vēstures un politikas un tiesību priekšmetu pedagogiem, lai iepazīstinātu skolotājus ar KNAB izstrādāto metodisko materiālu skolēnu izglītošanai „Pretkorupcijas stunda” un izglītotu par korupcijas novēršanas jautājumiem.

Nākamie pretkorupcijas semināri (27. un 28. augustā) plānoti arī izglītības iestāžu vadītājiem un viņu vietniekiem Rēzeknē un Ludzā, īpašu uzmanību pievēršot interešu konfliktu novēršanai.

Izglītojoši semināri pedagogiem un skolu vadībai šogad plānoti arī citos novados, piemēram, Jelgavā, Ogrē, Valmierā, Kuldīgā, Limbažos un Jūrmalā.

Pedagogi iegūtās zināšanas veiksmīgi varēs integrēt mācību procesā, izglītojot Latvijas jauniešus.

KNAB metodiskais materiāls „Pretkorupcijas stunda” ir pieejams šeit: http://www.knab.gov.lv/lv/education/forschools/

 812372503.jpg - 44.95 KB

Seminārs Rēzeknes pilsētas izglītības iestāžu vadītājiem Tiskādu internātpamatskolā 2014.gada 27.augustā

 

 zilupe1.jpg - 62.09 KB

Seminārs Ludzas, Zilupes un Ciblas novada izglītības iestāžu vadītājiem un Ludzas novada domes valsts amatpersonām 2014.gada 28.augustā