Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Trauksmes cēlēja ziņojums Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

KNAB rīko diskusiju par korupcijas riskiem un to izplatību veselības aprūpē

26. Septembris, 2012.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) sadarbībā ar Rīgas Stradiņa universitāti (RSU) 2012.gada 8.oktobrī rīko publisku diskusiju „KORUPCIJA VESELĪBAS APRŪPĒ – KAS? KAM? KĀPĒC? CIK ILGI?”.

Diskusijas mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību aktuālām problēmām veselības aprūpē un apspriest identificētos korupcijas riskus un to mazināšanas iespējas, tā dos arī iespēju salīdzināt Latvijas un Igaunijas aktuālo situāciju šajā jomā.

Publiskajā diskusijā ir aicināti piedalīties RSU studenti, pasniedzēji, praktizējošie ārsti, dažādu ārstu asociāciju un biedrību, Pacientu Ombuda, “Sabiedrība par atklātību – Delna” un plašsaziņas līdzekļu pārstāvji, kā arī Veselības ministrijas, Veselības inspekcijas un KNAB pārstāvji.

Publiskā diskusija notiks 8.oktobrī RSU, Rīgā, Dzirciema ielā 16, Hipokrāta auditorijā no plkst. 13:30 līdz 15:30. Diskusijas apmeklētāji tiek aicināti pieteikties līdz š.g. 3.oktobrim, rakstot uz e-pastu: Liga.Simsone@knab.gov.lv, norādot vārdu, uzvārdu, pārstāvēto institūciju un ieņemamo amatu.