Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Trauksmes cēlēja ziņojums Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

KNAB pārstāv Latviju OECD Pretkorupcijas darba grupā

13. Marts, 2013.

No 11. līdz 15.martam Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB), Tieslietu, Finanšu un Ārlietu ministriju pārstāvji piedalās kārtējā OECD Pretkorupcijas darba grupas sanāksmē Parīzē, lai informētu par Latvijas gatavību pievienoties OECD Pretkorupcijas konvencijai.

15. martā Latvijas delegācija Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD) Kukuļošanas apkarošanas starptautiskajos biznesa darījumos darba grupas (Pretkorupcijas darba grupa) sanāksmē ziņos par Latvijas panākto progresu attiecībā uz Latvijas tiesību aktu atbilstību OECD konvencijai "Par ārvalstu amatpersonu kukuļošanas apkarošanu starptautiskajos biznesa darījumos" (Pretkorupcijas konvencija).

Sadarbībā ar citām Latvijas institūcijām KNAB izstrādāja visus nepieciešamos normatīvo aktu grozījumus, lai nodrošinātu to atbilstību Pretkorupcijas konvencijas nosacījumiem, tādējādi izpildot visas OECD Pretkorupcijas darba grupas izvirzītās prasības.

2011. gada nogalē OECD Pretkorupcijas darba grupa, veicot Latvijas novērtējumu attiecībā uz tās gatavību pievienoties OECD Pretkorupcijas konvencijai, norādīja uz atsevišķu tiesību normu neatbilstību minētajai konvencijai un aicināja tās novērst.