Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Trauksmes cēlēja ziņojums Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

Pieredzes apmaiņas vizītē KNAB apmeklē Moldovas Pretkorupcijas centra pārstāvji

10. Jūnijs, 2013.

No 10. līdz 12.jūnijam pieredzes apmaiņas vizītē Latvijā ieradusies Moldovas Pretkorupcijas centra pārstāvji, lai iepazītos ar Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbību korupcijas novēršanas jomā.

Tikšanās laikā KNAB priekšnieks Jaroslavs Streļčenoks iepazīstināja ārvalstu kolēģus ar KNAB darbības virzieniem, struktūru, statusu un pilnvarām, kā arī stāstīja par sadarbību ar citām tiesībsargājošām un valsts pārvaldes institūcijām.

Pieredzes apmaiņas vizītes laikā Moldovas kolēģi iepazīsies ar KNAB pieredzi jauniešu izglītošanā, sabiedrības informēšanā, korupcijas risku identificēšanā tiesību aktu projektos, risku izpētē citu institūciju darbībā, valsts amatpersonu izglītošanā un interešu konfliktu novēršanā, kā arī starptautisko organizāciju prasību ieviešanā un piemērošanā Latvijā korupcijas novēršanas un apkarošanas jomā.

Vizītes ietvaros Moldovas delegācijai paredzētas tikšanās gan ar KNAB pārstāvjiem, gan ar Valsts policijas Iekšējās drošības biroja, Valsts ieņēmumu dienesta mācību centra, sabiedriskās politikas centra „Providus” un sabiedrības par atklātību „Delna” pārstāvjiem.

img_0002.jpg - 98.22 KB