Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Trauksmes cēlēja ziņojums Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

KNAB aicina uz Atvērto durvju dienu 27.septembrī

9. Septembris, 2013.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) jau otro gadu pēc kārtas piedalās Valsts pārvaldes Atvērto durvju dienā un aicina ikvienu interesentu izmantot iespēju – 27.septembrī atnākt un iepazīt KNAB darbu.

27.septembrī piecām apmeklētāju grupām tiek piedāvāta iespēja atraktīvā veidā iepazīties ar KNAB darba specifiku, ielūkoties korupcijas novērsēju un apkarotāju darba aizkulisēs, klātienē tikties ar KNAB priekšnieku Jaroslavu Streļčenoku un citiem speciālistiem, kā arī iepazīties ar korupcijas atklāšanas vēsturiskajām metodēm, noskaidrot, kas veicina un kas samazina korupcijas riska faktorus, un piemērīt operatīvo darbinieku formu.

Interesentus aicinām pieteikties līdz 20.septembrim,  zvanot pa tālruņiem 67356174 vai 67356189 vai rakstot uz e-pastu pasakumi@knab.gov.lv. Apmeklējot KNAB, lūdzam līdzi ņemt personu apliecinošu dokumentu.

Valsts pārvaldes Atvērto durvju dienu jau vairākus gadus septembrī organizē Valsts kanceleja sadarbībā ar citām valsts pārvaldes institūcijām un tās ietvaros vairāk kā 100 valsts pārvaldes iestādes visā Latvijā ver savas durvis un piedāvā iepazīt valsts pārvaldi no cita – radošāka skatu punkta.

Ar visu valsts pārvades iestāžu piedāvājumiem, kas piedalās šā gada Atvērto durvju dienā, ir iespējams iepazīties vienuviet – pasākuma mājaslapā www.atvertodurvjudiena.lv.