Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Trauksmes cēlēja ziņojums Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

KNAB sociālajā kampaņā jau iesaistījušās pirmās iestādes

5. Jūnijs, 2015.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) organizētajā sociālajā kampaņā „Nepieļauj!” iesaistījušās jau vairākas valsts pārvaldes institūcijas.

KNAB ir aicinājis valsts un pašvaldības iestādes un to pakļautībā esošās struktūrvienības iesaistīties sociālajā kampaņā „Nepieļauj!”, izvietojot publiski pieejamās vietās KNAB plakātus. Kā pirmie iniciatīvu ir izrādījuši un atsaukušies LR Uzņēmumu reģistrs, Valsts ieņēmumu dienests, Tiesu administrācija un Rīgas apgabaltiesa.

Sociālā kampaņas  „Nepieļauj!” mērķis ir pievērst iedzīvotāju uzmanību korupcijas problemātikai  un arī aicināt informēt KNAB, sastopoties ar  korupcijas gadījumiem.

Sabiedrība tiek  aicināta nepieļaut koruptīvas darbības, koruptīvu lēmumu pieņemšanu ne vien tiesu spriedumos, bet ikvienā dzīves jomā, nepieļaut naudas varu pār taisnas tiesas, sprieduma un lēmuma spēku. Ikviena valsts vai pašvaldības apmaksāta darbinieka pienākums ir kvalitatīvi un efektīvi veikt savu darbu, nepieprasot un nepieņemot par to papildu maksājumu, prettiesisku labumu vai „kukuli”.

Plakātā redzams arī KNAB logo un bezmaksas anonīmais uzticības tālrunis 80002070, kur var vērsties ikviens un ziņot par jebkādām korupcijas izpausmēm.

KNAB aicina ikvienu institūciju iesaistīties šajā sociālajā kampaņā un izvietot KNAB plakātu publiski pieejamās vietās.

Lai vienotos par plakāta piegādi, lūdzu sazinieties ar KNAB Politikas plānošanas nodaļas galveno speciālisti Intu Nolli pa tālruni 67356189 vai rakstot uz e-pastu: Inta.Nolle@knab.gov.lv