Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

Iepazīstinās ar rekomendācijām korupcijas iespēju novēršanai tiesu sistēmā

13. Oktobris, 2005.

Piektdien, 14.oktobrī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja Sabiedriskā konsultatīvā padome pulksten 11 rīko preses konferenci, kurā iepazīstinās ar vērtējumu un sagatavotajām rekomendācijām tiesu sistēmas stiprināšanai un korupcijas novēršanai.

Piedalīties preses konferencē ir aicināta tieslietu ministre Solvita Āboltiņa, Augstākās tiesas priekšsēdētājs Andris Guļāns, KNAB priekšnieks Aleksejs Loskutovs.

Lai sekmētu korupcijas novēršanas iespējas tiesu sistēmā, 2005.gada maijā SKP izveidoja darba grupu. Sagatavojot ieteikumus tiesu sistēmas stiprināšanai un korupcijas novēršanai, 2005.gada jūlijā SKP rīkoja kopīgu diskusiju ar tiesu sistēmu saistītām amatpersonām - tieslietu ministri S.Āboltiņu, Latvijas Tiesnešu biedrības prezidentu Ivaru Bičkoviču un pārstāvjiem no Tiesu administrācijas un Latvijas Zvērinātu advokātu padomes.

KNAB Sabiedriskā konsultatīvā padome izveidota 2004.gada maijā, lai nodrošinātu sabiedrības pārstāvju līdzdalību valsts korupcijas novēršanas politikas veidošanā, īstenošanā un sabiedrības izglītošanā. Padome veicina KNAB saikni ar sabiedrību, sniedzot tam rekomendācijas par aktuāliem jautājumiem.

Preses konference notiks Rīgas Juridiskās augstskolas Senāta zālē (Alberta ielā 13).

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja Sabiedriskās konsultatīvās padomes vērtējums un rekomendācijas tiesu sistēmas nostiprināšanai un korupcijas novēršanai .