Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

KNAB mājas lapa jaunā veidolā

7. Maijs, 2008.

Sākot no 8. maija KNAB mājas lapa ikvienam ir pieejama jaunā veidolā - mūsdienīgāka, lasītājiem draudzīgāka un ērtāka lietošanā. Mājas lapa ir veidota tā, lai būtu vieglāk orientēties KNAB piedāvātajā informācijā, jo dažādās situācijās var noderēt gan KNAB sagatavotie informatīvie materiāli, gan pētījumi un ziņojumi, gan arī vienmēr aktuālās preses relīzes.

Tagad visa informācija ir strukturēta sešās lielās sadaļās, kas izvietotas horizontāli un tām katrai ir pakārtoti nākamie līmeņi, kas atveras vertikāli kreisajā malā.

Jaunās mājas lapas īpašais piedāvājums ir iespēja pārbaudīt savas zināšanas, aizpildot testu par interešu konflikta un korupcijas novēršanas jautājumiem (skat. Izglītošana > Testi). Šobrīd testa sistēma piedāvā 10 jautājumus, kuri pēc nejaušības principa atlasīti no vairāk nekā 60, tādējādi testa aizpildīšana būs interesanta un izglītojoša arī vairākas reizes.

Tāpat aicinām ikvienu iesaistīties diskusijās par aktuāliem jautājumiem, piemēram, izsakot savu viedokli par partiju finansēšanu no valsts budžeta vai to, kādu sodu ir pelnījušas korumpētas valsts amatpersonas (skat. KNAB > Diskusijas).

Lai atvieglotu lasīšanu, KNAB jaunajā mājas lapā ir iespējams izvēlēties tekstu burtu izmēru, savukārt informācija apskatei vai lejuplādēšanai ir pieejama bezmaksas programmatūras formātos un ir ērti izdrukājama.

Mājas lapā tāpat kā līdz šim ir iespējams uzdot jautājumus par korupcijas vai interešu konflikta novēršanu un saņemt KNAB speciālistu sagatavotu atbildi, kā arī pierakstīties uz jaunumu saņemšanu savā e-pastā, izmantot meklētāju vai kalendāru, lai atlasītu sev aktuālo informāciju.

Lai Jums ir patīkams tas laiks, kuru pavadāt apmeklējot KNAB mājas lapu, aicinām Jūs izteikt savus priekšlikumus turpmākajiem uzlabojumiem!

Uz tikšanos KNAB mājas lapā!