Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Trauksmes cēlēja ziņojums Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

Pretkorupcijas dienā jaunieši sagatavos aicinājumu augstākajām valsts amatpersonām godprātīgai amata pienākumu pildīšanai

5. Decembris, 2008.

Atzīmējot Starptautisko pretkorupcijas dienu, šā gada 9. decembrī tiks apbalvoti Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja rīkotā konkursa "Ceļvedis godprātīgai amata pienākumu pildīšanai valsts pārvaldē" labāko darbu autori.

Konkursa dalībnieki – jaunieši no Dagdas, Talsiem, Siguldas un Rīgas tiksies ar KNAB amatpersonām, piedalīsies „Pretkorupcijas skolas” nodarbībā un sagatavos aicinājumu valsts amatpersonām, kā nodrošināt godprātīgu rīcību un pienākumu pildīšanu.
Skolēnu aicinājumu, kurš tiks formulēts, balstoties uz viedokļiem un padomiem no labākajiem konkursa darbiem, jaunieši parakstīs pretkorupcijas dienā un tas tiks nosūtīts augstākajām valsts amatpersonām.
KNAB izsludinātā radošo darbu konkursa mērķis bija dot jauniešiem iespēju piedāvāt risinājumus novērotajām problēmām valsts pārvaldē un izteikt savus priekšlikumus augstākajām valsts amatpersonām par to, kādus ētiskas uzvedības noteikumus tām jāievēro savā profesionālajā darbībā, lai viņu rīcība vienmēr saskanētu ar sabiedrības interesēm.

Publiska aicinājuma parakstīšana un konkursa uzvarētāju apbalvošana notiks 9. decembrī plkst. 12:00 Rīgas Juridiskās augstskolas W-41 auditorijā (ieeja no Strēlnieku ielas 4a).

/banner_dec9_2.jpg - 26.73 KB9.decembrī Starptautisko pretkorupcijas dienu atzīmē visā pasaulē. Tās mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību korupcijas problēmām un veicināt izpratni par dažādām korupcijas formām. Pretkorupcijas dienas devīze ir "Tavam NĒ ir nozīme!".