Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Trauksmes cēlēja ziņojums Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

Preses konferencē informēs par priekšlikumiem finansēt partijas no valsts budžeta

16. Aprīlis, 2008.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs ceturtdien, 17.aprīlī plkst. 13:00 rīko preses konferenci, lai iepazīstinātu plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus ar KNAB vadītās darba grupas izstrādāto Politisko partiju finansēšanas koncepcijas projektu.

Darba grupa ir izvērtējusi iespējas finansēt politiskās partijas no valsts budžeta līdzekļiem un sagatavotajā koncepcijas projektā piedāvā trīs dažādus risinājuma variantus.

Preses konferencē žurnālistiem tiks sniegts pamatojums, kāpēc ir nepieciešama politisko partiju finansēšanas sistēmas reforma un kāds no tā labums demokrātiskajai sabiedrībai, kā arī tiks izskaidroti ieguvumi un trūkumi katram no piedāvātajiem variantiem.

Preses konferencē piedalīsies darba grupas vadītājs, Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja priekšnieka vietnieks Alvis Vilks, kā arī darba grupas dalībnieki – Valsts kancelejas direktora vietniece valsts pārvaldes attīstības un politikas koordinācijas lietās Baiba Pētersone, politologs Jānis Ikstens un pārstāvis no biedrības „Sabiedrības par atklātību – Delna”.

Preses konference notiks 17. aprīlī pulksten 13:00, Elizabetes ielā 21 (viesnīcā „Monika”, Pulkv. Brieža, Elizabetes ielas stūris).