Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Trauksmes cēlēja ziņojums Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

KNAB pārstāvji dalās korupcijas apkarošanas pieredzē ar ārvalstu kolēģiem

8. Marts, 2011.

No 9. līdz 11.martam Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja pārstāvji Alma – Atā (Kazahstāna) piedalās starptautiskajā konferencē „Apvienojot spēkus pretlikumīgi iegūtu līdzekļu atgūšanā un apkarojot korupciju starptautiskā mērogā”.

Konferences galvenās tēmas – konvenciju un citu starptautisko tiesību aktu ieviešana nacionālajā likumdošanā pretkorupcijas jomā; finanšu darījumu izmeklēšana un noziedzīgi iegūtu līdzekļu un īpašumu atgūšana, izmantojot starptautisko sadarbību; korupcijas gadījumu izmeklēšana starpvalstu līmenī un starptautiskās tiesiskās palīdzības izmantošanas prakse.

Piedalīties konferencē ir aicināti Eiropas Savienības, Eiropas Padomes Pretkorupcijas starpvalstu grupas (GRECO), Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD) dalībvalstu pārstāvji. Ar ziņojumiem par pieredzi korupcijas apkarošanā konferencē uzstāsies pārstāvji no ASV, Francijas, Krievijas, Lielbritānijas, Lihtenšteinas, Nīderlandes, Turcijas, Vācijas un citām valstīm. Konferences ietvaros arī KNAB pārstāvji informēs par biroja pieredzi un izaicinājumiem korupcijas gadījumu atklāšanā un izmeklēšanā.