Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Trauksmes cēlēja ziņojums Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

KNAB informatīvā diena Jelgavā

21. Aprīlis, 2015.

Šī gada 28.aprīlī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieks Jaroslavs Streļčenoks sadarbībā ar Jelgavas pilsētas Domi  aicina Zemgales reģiona iedzīvotājus un uzņēmējus uz informatīvo dienu.

Šī būs jau ceturtā KNAB reģionālā informatīvā diena. Iedzīvotāji un mediju pārstāvji gūs informāciju par korupcijas pēdējo gadu tendencēm Zemgales reģionā, kā arī būs iespēja gūt informāciju par korupcijas negatīvajām sekām un iespējām ziņot par pārkāpumiem. KNAB priekšnieks J. Streļčenoks klātienē uzskatāmā veidā skaidros par KNAB kompetences jomām, kā arī būs pieejami informatīvie materiāli.

Tikšanās laikā klātesošie varēs ne tikai uzdot sev interesējošos jautājumus, bet arī individuāli konsultēties par korupcijas novēršanu un apkarošanu.

Informatīvā diena notiks 28.aprīlī, plkst.13.00 Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā (Svētes iela 33, Jelgavā). Papildus tam, plānots, ka pie Kompetenču attīstības centra no plkst. 11.00 atradīsies informatīvā telts, kurā KNAB pārstāvji sniegs atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem, kā arī būs pieejami informatīvie materiāli.