Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Trauksmes cēlēja ziņojums Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

KNAB organizē izglītojošus seminārus

29. Janvāris, 2015.

Šonedēļ Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) organizē vairākus izglītojošus seminārus.

27. janvārī par interešu konflikta novēršanas, ētikas un lobēšanas jautājumiem tika izglītotas Labklājības ministrijas un Valsts darba inspekcijas amatpersonas.

29. janvārī Madonā KNAB pārstāvis vadīs „Pretkorupcijas stundu” Madonas Valsts ģimnāzijas 11. un 12.klašu skolēniem, kā arī tiksies ar Madonas, Cesvaines, Lubānas un Varakļānu novadu vēstures un sociālo zinību pedagogiem, kuri tiks iepazīstināti ar KNAB metodisko līdzekli skolotājiem „Pretkorupcijas mācību stunda skolēniem”.

Savukārt tajā pašā dienā KNAB savās telpās vadīs semināru tālākizglītotājiem par likuma „Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā” piemērošanu, tiesu prakses gadījumiem un situāciju analīzi, ka arī tiks sniegta informācija par valsts amatpersonu kukuļošanas pazīmēm un kukuļošanas atklāšanas metodēm. KNAB īstenotajā izglītošanas programmā „Tālākizglītotāju apmācība par pretkorupcijas jautājumiem publiskās institūcijās” tiek apmācītas amatpersonas, kuras savās institūcijās īstenos darbinieku tālākapmācību. Šobrīd programmu apguvuši 13 institūciju 60 pārstāvji, kuri sagatavoti nodarbību vadīšanai savās institūcijās.

Pērn KNAB par pretkorupcijas, interešu konflikta novēršanas, publiskās pārvaldes ētikas jautājumiem un politiskās aģitācijas ierobežojumiem organizējis 115 izglītojošus seminārus, kopumā aptverot 3 806 personu lielu auditoriju.

29.01.2015.jpg - 112.91 KB