Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

KNAB notikusi kārtējā ārvalstu padomnieku grupas sanāksme

26. Septembris, 2012.

Š.g. 26. septembrī Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) rīkoja ārvalstu padomnieku grupas (Foreign Advisory Panel) sanāksmi, kurā ārvalstu vēstniecību un starptautisko organizāciju pārstāvji tika iepazīstināti ar KNAB priekšnieku Jaroslavu Streļčenoku un priekšnieka vietnieci korupcijas novēršanas jautājumos Ilzi Jurču.

Sanāksmes laikā KNAB priekšnieks informēja sanāksmes dalībniekus par prioritātēm KNAB darbībā un nozīmīgākajiem 2012.gada darba rezultātiem korupcijas novēršanā un apkarošanā.

Vienlaikus KNAB aicināja Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD) dalībvalstis atbalstīt Latvijas iestāšanos OECD Pretkorupcijas darba grupā (Working Group on Bribery in International Business Transactions) un pievienošanos OECD Konvencijai par ārvalstu amatpersonu kukuļošanas apkarošanu starptautiskajos biznesa darījumos (Convention on Combating Bribery of Foreign Public Officials in International Business Transactions).

Sanāksmē piedalījās vairāk nekā 30 vēstnieku un citi Rīgā pārstāvēto vēstniecību pārstāvji.

Ārvalstu padomnieku grupa tika izveidota drīz pēc KNAB darbības uzsākšanas, tajā aicināti piedalīties vēstniecību un starptautisko organizāciju pārstāvniecību pārstāvji Latvijā. Ārvalstu padomnieku grupas sanāksmes notiek regulāri. Sanāksmēs KNAB informē ārvalstu vēstniecības un starptautisko organizāciju pārstāvniecības par savu darbību un uzrunā ārvalstu pārstāvjus par iespējamo sadarbību korupcijas novēršanā un apkarošanā.

Periodic Update. Main Results in 2012>>>