Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Trauksmes cēlēja ziņojums Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

KNAB informatīvā diena Daugavpilī 26.novembrī

25. Novembris, 2013.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) aicina ikvienu iedzīvotāju uz pirmo informatīvo dienu reģionos, kas norisināsies jau šonedēļ – 26.novembrī pulksten 13.00 Daugavpilī.

KNAB informatīvo dienu reģionos mērķis ir tikties ar konkrētā reģiona iedzīvotājiem, informēt viņu par korupcijas negatīvajām sekām un iespējām ziņot par pārkāpumiem, kā arī savas kompetences ietvaros sniegt atbildes uz iedzīvotāju jautājumiem. Informatīvo dienu atklās KNAB priekšnieks Jaroslavs Streļčenoks kopā ar Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētāju Jāni Lāčplēsi.

Informatīvās dienas ietvaros, KNAB priekšnieks iedzīvotājus informēs par KNAB darbību un izplatītākajām korupcijas problēmām reģionā, savukārt  Valsts amatpersonu darbības kontroles nodaļas, Politisko organizāciju finansēšanas kontroles nodaļas, Izmeklēšanas nodaļas un Operatīvo izstrāžu nodaļu vadošās amatpersonas skaidros par KNAB kompetenci valsts amatpersonu darbības kontroles un politisko partiju finansēšanas jomā, stāstīs par izmeklētāju darba specifiku un korupcijas negatīvajām sekām. Kā arī tikšanās laikā klātesošie varēs ne tikai uzdot sev interesējošos jautājumus, bet arī individuāli konsultēties ar KNAB speciālistiem korupcijas novēršanas un apkarošanas jomā.

Informatīvo dienu KNAB rīko sadarbībā ar Daugavpils pilsētas domi 26.novembrī pulksten 13.00 Daugavpils pilsētas domes Lielajā zālē (Daugavpilī, Krišjāņa Valdemāra ielā 1).

Papildu informācija par informatīvo dienu Daugavpilī pieejama KNAB mājas lapas sadaļā „Reģionālā diena”.