Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Trauksmes cēlēja ziņojums Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

Nobalso par labāko KNAB konkursa darbu Facebook lapā

14. Maijs, 2014.

Līdz 20. maijam ir iespējams piedalīties Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) radošo audio darbu konkursa klausītāju balsojumā par labāko darbu sociālā tīkla „Facebook” lapā „Mēs pret korupciju”.

KNAB konkursā jaunieši radošā veidā vērsās pret korupciju un mudināja sabiedrību būt krietniem jeb godprātīgiem. Lai noteiktu skatītāju simpātijas balvas īpašniekus, KNAB darbu vērtēšanā aicina iesaistīties visus interesentus – gan konkursa dalībnieku novadniekus, gan arī citus sociālā tīkla „Facebook” lietotājus. Klausītāju simpātijas balvu saņems tas darbs, zem kura būs visvairāk „Man patīk”  („Like”) atzīmes.

Turklāt viens no balsotājiem, kurš būs atzīmējis „Patīk” ne tikai pie kāda no konkursa darbiem, bet arī lapai „Mēs pret korupciju”, saņems iespēju apmeklēt konkursa noslēguma pasākumu 23. maijā un klātienē tikties ar KNAB darbiniekiem.

KNAB aicina sekot pretkorupcijas lapai „Mēs pret korupciju” sociālajā tīklā „Facebook” un interaktīvā veidā uzzināt vairāk par pretkorupcijas aktualitātēm Latvijā un pasaulē: www.facebook.com/mespretkorupciju