Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Trauksmes cēlēja ziņojums Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

KNAB informatīvā diena Valmierā

23. Oktobris, 2014.

Šī gada 29.oktobrī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieks Jaroslavs Streļčenoks sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību aicina Vidzemes reģiona iedzīvotājus un uzņēmējus uz informatīvo dienu.

Šī būs jau trešā KNAB reģionālā informatīvā diena. Iedzīvotāji un mediju pārstāvji gūs informāciju par korupcijas pēdējo gadu tendencēm Vidzemes reģionā, kā arī būs iespēja gūt informāciju par korupcijas negatīvajām sekām un iespējām ziņot par pārkāpumiem. KNAB priekšnieks J. Streļčenoks klātienē uzskatāmā veidā skaidros par KNAB kompetences jomām, kā arī būs pieejami informatīvie materiāli.

Tikšanās laikā klātesošie varēs ne tikai uzdot sev interesējošos jautājumus, bet arī individuāli konsultēties par korupcijas novēršanu un apkarošanu.

Informatīvā diena notiks 29.oktobrī, plkst.16.00 Valmieras Kultūras centra kamerzālē (Rīgas iela 10, Valmierā). Papildus tam, plānots, ka KNAB prezentācijas noslēgumā klātesošos uzrunās izrādes „Kukulis” režisors Juris Rijnieks. Tieši viņa iestudētā izrādes jautrā pamata stīga ir izsmiet un atmaskot muļķīgās kukuļdošanas shēmas un pārvērst tās mīlestības pilnās attiecībās. Režisors klātesošajiem atklās – kā radusies ideja veidot izrādi par kukuļošanu?

Izrāde „Kukulis” Valmieras Kultūras centrā 29. oktobrī plkst. 19.00.