Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

KNAB informēs par pārkāpumiem Saeimas vēlēšanu kampaņā 2006.gadā

17. Oktobris, 2007.

Trešdien, 24.oktobrī plkst. 13:00 notiks Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja preses konference, kurā mediju pārstāvji tiks informēti par konstatētajiem partiju finansēšanas noteikumu pārkāpumiem Saeimas vēlēšanu kampaņā 2006.gadā un veiktajiem pasākumiem atklāto pārkāpumu novēršanai.

2006.gadā pirmo reizi notika parlamenta vēlēšanas, ievērojot priekšvēlēšanu aģitācijas tēriņu griestus. KNAB pirmo reizi savas pastāvēšanas laikā veica pilnu šī procesa monitoringu visa likumā noteiktā priekšvēlēšanu perioda garumā.

Saskaņā ar Politisko organizāciju (partiju) finansēšanas likumu Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs veic ar vēlēšanām saistīto ieņēmumu un izdevumu pārbaudi un gada laikā par atklātajiem politisko organizāciju (partiju) finansēšanas noteikumu pārkāpumiem, kā arī par pasākumiem, kas veikti to novēršanai, informē sabiedrību vienlaikus.

Preses konference notiks 24.oktobrī plkst. 13:00, Rīgas Juridiskās augstskolas Senāta zālē, Alberta ielā 13 (ieeja no Strēlnieku 4a caur Rīgas Ekonomikas augstskolas ēku).