Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

Notiks KNAB Sabiedriskās konsultatīvās padomes sēde

1. Decembris, 2004.

Rīt, 2.decembrī plkst. 15:00 notiks Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja Sabiedriskās konsultatīvās padomes kārtējā sēde.

Padome plāno pārrunāt jautājumus par to kā sabiedrība ar Padomes palīdzību varētu sekmēt korupcijas novēršanu un apkarošanu tajos aspektos, kas atrodas tiesu varas kompetencē. Tāpat Padomes sēdē apspriedīs problēmas ar kādām tiesneši iespējams saskaras, izskatot ar korupciju saistītas lietas, kā mazināt sabiedrībā dažreiz vērojamās šaubas par tiesnešu korumpētību un vai tiesu sistēmā ir saskatāmas korupcijas problēmas.

Padomes sēdē piedalīsies Augstākās tiesas priekšsēdētājs Andris Guļāns un Tieslietu ministrijas valsts sekretāra vietniece Veronika Krūmiņa, kā arī KNAB priekšnieks Aleksejs Loskutovs, priekšnieka vietnieki Juta Strīķe un Alvis Vilks.

KNAB Sabiedriskā konsultatīvā padome izveidota, lai nodrošinātu sabiedrības pārstāvju līdzdalību valsts korupcijas novēršanas politikas veidošanā, īstenošanā un sabiedrības izglītošanā. Padome veicinās KNAB saikni ar sabiedrību, sniedzot tam rekomendācijas par aktuāliem jautājumiem.

Informāciju medijiem par Padome sēdes norisi un tajā pieņemtajiem lēmumiem paredzēts sniegt plkst. 17:00 RJA Senātā zālē, Alberta ielā 13.