Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

KNAB uzsāk pretkorupcijas sociālās reklāmas kampaņu

9. Februāris, 2007.

Pirmdien, 12.februārī plkst.10:30, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB), uzsākot pretkorupcijas sociālās reklāmas kampaņu, rīko preses konferenci.

Korupcija ir varas prostitūcija


Veicot pārbaudes, KNAB ir konstatējis, ka, lai gan korupcijas faktu atklāšanu sabiedrība kopumā uztver pozitīvi, tomēr, praktiski nonākot dažādās problemātiskās situācijās, daudzi cilvēki vēl joprojām cenšas problēmas atrisināt koruptīvā ceļā, atsevišķos gadījumos kukuļdošanu uzskatot pat par neatņemamu ikdienas sastāvdaļu. Ar mērķi veicināt sabiedrības izpratni par korupcijas ļaunumu un negatīvajām sekām, kā arī neiecietību pret korupcijas izpausmēm, pērnā gada nogalē KNAB izsludināja pretkorupcijas informatīvās kampaņas materiālu izgatavošanas konkursu.

Preses konferencē tiks prezentēts KNAB pasūtītais un pretkorupcijas informatīvās kampaņas materiālu izgatavošanas konkursa uzvarētāja, reklāmas aģentūras SIA "McCann-Erickson Riga", sagatavotais video klips ar devīzi "Korupcija ir varas prostitūcija". TV klipa mērķis ir precīzi stāstīt par korupcijas būtību - varas pirkšanu un pārdošanu savtīgu iemeslu dēļ. Konferences dalībnieki tiks iepazīstināti arī ar citiem kampaņas materiāliem.

Preses konferencē piedalīsies KNAB priekšnieks Aleksejs Loskutovs, KNAB priekšnieka vietnieki Juta Strīķe un Alvis Vilks, reklāmas aģentūras SIA "McCann-Erickson Riga" radošā direktore Krista Burāne.

Preses konference notiks 12. februārī no plkst. 10:30 Rīgas Juridiskās augstskolas Senāta zālē (Rīgā, Alberta ielā 13, 2.stāvā).

Noskatīties video >>>

Kas ir KORUPCIJA? Kampaņas mērķis un uzdevumi >>>