Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Trauksmes cēlēja ziņojums Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

Pieredzes apmaiņas vizītē KNAB apmeklē Uzbekistānas pārstāvji

7. Oktobris, 2013.

No 7. līdz 9.oktobrim pieredzes apmaiņas vizītē Latvijā ieradusies Uzbekistānas valsts amatpersonu delegācija, lai iepazītos ar Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) un Ģenerālprokuratūras darbību korupcijas novēršanā un apkarošanā.

Uzbekistānas valsts amatpersonu delegācijas sastāvā ir Uzbekistānas Ģenerālprokuratūras, Augstākās tiesas, Iekšlietu ministrijas Pretkorupcijas departamenta, Uzbekistānas Tieslietu ministrijas un Eiropas Drošības un sadarbības organizācijas (EDSO) Biroja Uzbekistānā pārstāvji.

Pieredzes apmaiņas vizītes laikā Uzbekistānas delegācija tiksies ar KNAB priekšnieku Jaroslavu Streļčenoku, kā arī ar Valsts amatpersonu darbības kontroles, Politisko organizāciju finansēšanas kontroles, Operatīvo izstrāžu, Izmeklēšanas nodaļas un Korupcijas novēršanas nodaļas pārstāvjiem. Vizītes ietvaros Uzbekistānas delegācija tiksies arī ar Ģenerālprokuratūras pārstāvjiem.

Tikšanās laikā KNAB pārstāvji informēs ārvalstu pārstāvjus par KNAB kompetenci un iepazīstinās ar korupcijas novēršanas politiku  un interešu konflikta regulējumu Latvijā, stāstīs par politisko partiju un priekšvēlēšanu kampaņu finansēšanas kontroli Latvijā, kā arī dalīsies pieredzē par izmeklēšanas un operatīvajām darbībām un KNAB funkcijām sabiedrības izglītošanas un informēšanas jomā.

Pieredzes apmaiņas vizīti KNAB organizē sadarbībā ar EDSO.

img_6056.jpg - 89.4 KB

img_60262.jpg - 79.47 KB