Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Trauksmes cēlēja ziņojums Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

Pirmā KNAB informatīvā diena reģionos pulcē vairāk kā 100 interesentus

27. Novembris, 2013.

Vakardien, 26.novembrī, Daugavpilī norisinājās pirmā Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) informatīvā diena reģionos. Daugavpils iedzīvotāju aktīva dalība informatīvajā dienā apliecina korupcijas novēršanas un apkarošanas jautājumu aktualitāti sabiedrībā. Tikšanās laikā vairāk kā 100 Daugavpils reģiona pārstāvji tika informēti par KNAB darbības aktualitātēm un saņēma atbildes uz viņiem nozīmīgiem jautājumiem.

KNAB priekšnieks Jaroslavs Streļčenoks uzsver, ka „KNAB informatīvās dienas reģionos mērķis ir tikties ar konkrētā reģiona iedzīvotājiem un palīdzēt viņiem rast atbildes uz interesējošajiem jautājumiem. Iedzīvotāju sniegto informāciju, saistībā ar korupcijas novēršanu un apkarošanu, KNAB ņems vērā savā turpmākajā darbā.”

Informatīvās dienas ietvaros KNAB priekšnieks un Valsts amatpersonu darbības kontroles, Politisko organizāciju finansēšanas kontroles, Izmeklēšanas un Operatīvo izstrāžu nodaļu vadošās amatpersonas informēja iedzīvotājus par KNAB darbības specifiku, kompetences jomām, iespējām ziņot par koruptīviem pārkāpumiem un korupcijas negatīvajām sekām. Tikšanās laikā Daugavpils reģiona iedzīvotāji aktīvi izmantoja iespēju klātienē uzdot sev interesējošos jautājumus saistībā ar valsts iestāžu amatpersonu darbu, administratīvo resursu izmantošanu, politisko partiju ziedojumiem un KNAB lietvedībā esošajiem kriminālprocesiem. Vairāki klātesošie izmantoja iespēju un jau pēc informatīvās dienas noslēguma individuāli konsultējās ar KNAB speciālistiem korupcijas novēršanas un apkarošanas jomā.

Informējam, ka ar 2013.gadu KNAB uzsāk rīkot informatīvās dienas reģionos, kuru laikā informē sabiedrību par savu darbu, iespējām līdzdarboties un konkrētā reģiona aktualitātēm pretkorupcijas jomā. Plānots, ka nākamā KNAB informatīvā diena reģionos norisināsies 2014.gada pirmajā ceturksnī.