Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Trauksmes cēlēja ziņojums Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

KNAB ar NVO pārstāvjiem apspriedīs uzdevumus nākamajai pretkorupcijas programmai

4. Jūnijs, 2013.

Trešdien, 5.jūnijā, plkst.14.00 notiks Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) Sabiedriskās konsultatīvās padomes (SKP) sēde, kurā KNAB priekšnieks informēs par KNAB paveikto un kopā ar NVO pārstāvjiem apspriedīs ierosinājumus pretkorupcijas programmai nākamajam plānošanas periodam.

45. sēdē KNAB priekšnieks Jaroslavs Streļčenoks informēs par KNAB darbības rezultātiem 2012.gadā un turpmākajiem plānotajiem KNAB darbības virzieniem – normatīvās vides pilnveidošanu, analītiskās kapacitātes attīstīšanu un sabiedrības informēšanu un izglītošanu. Biedrības "Sabiedrība par atklātību - Delna” padomes priekšsēdētāja Inese Voika uzskata, ka „KNAB ir ļoti liela nozīme godīgas politikas un valsts pārvaldes veidošanā Latvijā, tāpēc KNAB jābūt redzamākam līderim par korupcijas jautājumiem. To KNAB varēs izdarīt, sadarbojoties ar sabiedrību un strādājot kā vienotai komandai, kur katra komandas dalībnieka potenciāls tiek izmantots vislabāk."

Sēdes laikā plānots iepazīstināt ar jauno SKP biedru "Veselības aprūpes darba devēju asociācija" (VADDA). "VADDA pārstāv privātos ambulatoros veselības aprūpes pakalpojumu sniedzējus un, darbojoties šajā KNAB konsultatīvajā padomē, par galveno uzdevumu uzskata „spēles laukuma sakārtošanu” medicīnas jomā,” skaidro VADDA valdes loceklis Māris Andersons.

Tāpat sēdes laikā KNAB pārstāvji kopā ar NVO pārstāvjiem apspriedīs galvenos uzdevumus un sasniedzamos rezultātus Korupcijas novēršanas un apkarošanas programmai nākamajam plānošanas periodam (2014.-2018.gadam).

KNAB SKP izveidota 2004.gadā ar mērķi nodrošināt sabiedrības pārstāvju līdzdalību korupcijas novēršanas politikas veidošanā, īstenošanā un sabiedrības izglītošanā.

SKP sēde norisināsies KNAB konferenču zālē Brīvības ielā 104 k-2. Mediju pārstāvjiem lūgums iepriekš pieteikties uz e-pastu: Inta.Saboha@knab.gov.lv vai pa tālruni: 26334462.

SKP 45.sēdes darba kārtība