Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

KNAB aicina jauniešus pieteikties Ēnu dienai

29. Janvāris, 2013.

Šā gada 13.februārī Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB) risināsies Ēnu diena. Diviem motivētiem jauniešiem būs iespēja kļūt par ēnām un dienas garumā sekot līdzi KNAB priekšnieka Jaroslava Streļčenoka gaitām, iepazīties ar KNAB darbu un uzzināt, kā Latvijā cīnās ar korupciju un kāpēc tas ir nozīmīgi.

Vidusskolēniem, kuri vēlas ielūkoties KNAB priekšnieka darba aizkulisēs, ir jāreģistrējas portālā www.enudiena.lv un jāpiesakās kļūt par J.Streļčenoka ēnu. Portālā reģistrētie jaunieši to var izdarīt šeit. Pieteikuma formu var aizpildīt līdz 30.janvārim.


Izvērtējot iesniegtās motivācijas, KNAB līdz 5.februārim izvēlēs divas ēnas, kurām portālā www.enudiena.lv tiks izsūtīts apstiprinājums. Ar izvēlētajām ēnām KNAB sazināsies arī telefoniski.
KNAB priekšnieks ir augstākā amatpersona KNAB. Viņš vada KNAB darbu, ir atbildīgs par KNAB funkciju izpildi, dod tiešus rīkojumus darbiniekiem, izlemj jautājumu par lietu izskatīšanas un lēmumu pieņemšanas piekritību, atbild par finanšu līdzekļiem un to izlietošanu, pārstāv KNAB gan nacionālā, gan starptautiskā līmenī un veic vēl virkni citu atbildīgu pienākumu.