Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Trauksmes cēlēja ziņojums Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

KNAB izsludina radošo darbu konkursu "Pastkarte amatpersonai!"

16. Novembris, 2009.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs Starptautiskās pretkorupcijas dienas ietvaros izsludina pastkaršu skiču konkursu –

nosūti sveicienu amatpersonām!

 

Pastkarte var būt gan kā aicinājums vērsties pret korupciju, vai kā spilgts korupcijas seku atainojums un nosodījums, gan kā pozitīvs vēstījums, kādai būtu jābūt godprātīgai valsts amatpersonai.

Konkursa mērķis ir veicināt jauniešu izpratni par korupcijas radītajām sekām, aicināt pašus aktīvi līdzdarboties tās izskaušanā un pretkorupcijas aktivitātēs iesaistīt arī citus.

Pastkaršu konkursā aicināti piedalīties jaunieši vecumā līdz 18 gadiem. Dalībnieki var iesniegt vienu vai vairākus darbus, tam jābūt viena autora oriģināldarbam, iepriekš nepublicētam un neeksponētam. Darbi veicami brīvā tehnikā, A4 izmērā. Pirmās vietas ieguvējam - naudas balva Ls 50 apmērā, otrās vietas – Ls 30, trešās vietas ieguvējam – Ls 20.

Konkursa darbus ar norādi KNAB Pastkaršu konkursam jāiesniedz personīgi vai jānosūta KNAB pa pastu līdz 05.12.2009. (pasta zīmogs) Alberta ielā 13, Rīgā, LV-1010, darba dienās no plkst.8.30 – 17.00. Kopā ar zīmējumu jāiesniedz aizpildīta Pieteikuma anketa dalībai konkursā.

Konkursa noslēgums un labāko darbu autoru apbalvošana 17.decembrī.

Esi aktīvs, piedalies! Iespējams, tieši Tava pastkartes ideja tiks īstenota un kļūs par KNAB pretkorupcijas aktivitāšu sastāvdaļu!