Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Trauksmes cēlēja ziņojums Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

Starptautiskajā pretkorupcijas dienā tiks paziņoti KNAB konkursa laureāti

6. Decembris, 2013.

9.decembrī, Starptautiskajā pretkorupcijas dienā, pulksten 13.00 notiks Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) rīkotā radošo darbu konkursa jauniešiem „Esi krietns, esi PRET korupciju!” noslēguma pasākums, kurā tiks nosaukti un apbalvoti labāko darbu autori.

Starptautiskajā pretkorupcijas dienā konkursa dalībniekus uzrunās un apbalvos KNAB priekšnieks Jaroslavs Streļčenoks. Tiks pasniegtas arī īpašas biedrības „Sabiedrība par atklātību - Delna” un tehniskās jaunrades nama „Annas 2” simpātijas balvas, kā arī skatītāju simpātijas balva, kuru iegūs tas konkursam pieteiktais darbs, kas sociālā tīkla „Facebook” lapā „Mēs pret korupciju” būs saņēmis visvairāk „Patīk” atzīmes.

Šogad rudenī KNAB aicināja jauniešus mudināt krietnumu un godprātību sabiedrībā, piedaloties konkursā un radoši vēršoties pret korupciju. Skolēni un studenti no tādiem Latvijas novadiem un pilsētām kā Alūksnes, Jelgavas, Daugavpils, Jēkabpils, Liepājas, Limbažiem, Salaspils, Kuldīgas, Staiceles un Rīgas aktīvi pauda savu nosodošo attieksmi pret korupciju ar zīmējumu, plakātu, fotogrāfiju, videoklipu un instalāciju palīdzību. Konkursa darbus iespējams aplūkot sociālā tīkla „Facebook” lapā „Mēs pret korupciju”.

Kopumā konkursā tika saņemti 22 darbi, kurus konkursa komisija vērtēja divās vecuma grupās (skolēni no 5.-9.klasei; vidusskolēni un studenti) pēc to oriģinalitātes, mākslinieciskuma, vēstījuma emocionālā spēka, izpildījuma kvalitātes un atbilstības konkursa mērķim un tēmai. Katrā vecuma grupā pirmās vietas ieguvēji saņems balvu Ls 100 apmērā, otrās vietas – Ls 85 apmērā un trešās vietas ieguvēji – Ls 50, taču „Facebook” lietotāju simpātijas darbs saņems naudas balvu Ls 50 apmērā.

Konkursa noslēguma pasākums sāksies plkst.13:00 KNAB konferenču zālē Brīvības ielā 104 k2, Rīgā. Plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus lūdzam iepriekš pieteikties, sazinoties ar KNAB galveno speciālisti sabiedrisko attiecību un izglītošanas jautājumos Intu Šabohu (tālrunis 67356174, 26334462; e-pasts: Inta.Saboha@knab.gov.lv).