Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

Turpinās skatītāju balsojums par KNAB pretkorupcijas konkursā iesniegtajiem darbiem

2. Decembris, 2013.

Vēl līdz 5.decembrim ir iespējams piedalīties Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) radošo darbu konkursa „Esi krietns, esi PRET korupciju!” skatītāju balsojumā un sociālā tīkla „Facebook” lapā „Mēs pret korupciju” nobalsot par labāko darbu. Šobrīd jau vairāki simti interesentu ir nobalsojuši par savu simpātijas darbu.

KNAB konkursā „Esi krietns, esi PRET korupciju” jaunieši radošā veidā vērsās pret korupciju un mudināja sabiedrību būt krietniem jeb godprātīgiem. Lai noteiktu skatītāju simpātijas balvas īpašniekus, KNAB darbu vērtēšanā aicina iesaistīties visus interesentus – gan konkursa dalībnieku novadniekus, gan arī citus sociālā tīkla „Facebook” lietotājus, un atzīmēt „Patīk” („Like”) pie viena vai vairākiem no 22 darbiem. Skatītāju simpātiju balvu 50 latu apmērā saņems tas darbs, kuram būs visvairāk „Patīk” atzīmes. Turklāt viens no balsotājiem, kurš būs atzīmējis „Patīk” ne tikai pie kāda no konkursa darbiem, bet arī lapai „Mēs pret korupciju”, saņems iespēju apmeklēt konkursa noslēguma pasākumu un klātienē tiksies ar KNAB darbiniekiem.

Konkursā tika saņemti 22 darbi, kuri iesūtīti no dažādiem Latvijas novadiem un pilsētām: Alūksnes, Jelgavas, Daugavpils, Jēkabpils, Liepājas, Limbažiem, Salaspils, Kuldīgas, Staiceles un Rīgas. Jaunieši savu nosodošo attieksmi pret korupciju pauda gan zīmējumos, plakātos un fotogrāfijās, gan veidojot videoklipus un instalācijas. Konkursa noslēguma pasākumā Starptautiskajā pretkorupcijas dienā 9.decembrī tiks paziņoti pirmo trīs vietu ieguvēji divās vecumā grupās, kā arī pasniegta skatītāju simpātijas balva.

KNAB aicina sekot pretkorupcijas lapai „Mēs pret korupciju” sociālajā tīklā „Facebook” un interaktīvā veidā uzzināt vairāk par pretkorupcijas aktualitātēm Latvijā un pasaulē: www.facebook.com/mespretkorupciju