Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Trauksmes cēlēja ziņojums Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

KNAB notikusi kārtējā ārvalstu padomnieku grupas sanāksme

5. Oktobris, 2011.

Š.g. 4.oktobrī Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) rīkoja ārvalstu padomnieku grupas (Foreign Advisory Panel) sanāksmi, lai ārvalstu vēstniecību un starptautisko organizāciju pārstāvjiem sniegtu pārskatu par KNAB darbību korupcijas novēršanā un apkarošanā 2011.gadā.

Sanāksmes laikā KNAB pārstāvji informēja vēstniecības un starptautisko organizāciju pārstāvniecības par atklātajiem noziedzīgajiem nodarījumiem, būtiskākajiem 2011.gada darba rezultātiem un aktualitātēm, kā arī aicināja Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD) dalībvalstis atbalstīt Latvijas iestāšanos OECD Pretkorupcijas darba grupā (Working Group on Bribery in International Business Transactions) un pievienošanos OECD Konvencijai par ārvalstu amatpersonu kukuļošanas apkarošanu starptautiskajos biznesa darījumos (Convention on Combating Bribery of Foreign Public Officials in International Business Transactions).

Sanāksmē piedalījās vairāk kā 30 vēstnieku un citi Rīgā pārstāvēto vēstniecību un starptautisko organizāciju pārstāvji.

Ārvalstu padomnieku grupa tika izveidota drīz pēc KNAB darbības uzsākšanas, tajā aicināti piedalīties vēstniecību un starptautisko organizāciju pārstāvniecību pārstāvji Latvijā. Ārvalstu padomnieku grupas sanāksmes notiek regulāri. Sanāksmēs KNAB informē ārvalstu vēstniecības un starptautisko organizāciju pārstāvniecības par savu darbību un uzrunā ārvalstu pārstāvjus par iespējamo sadarbību korupcijas novēršanā un apkarošanā.

Periodic Update. Main Results in 2011>>>