Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Trauksmes cēlēja ziņojums Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

KNAB uzsāks pretkorupcijas sociālo kampaņu „Korupcija – slidens ceļš!”

30. Septembris, 2014.

Šī gada 3.oktobrī Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) uzsāks pretkorupcijas sociālo kampaņu, uzrunājot sabiedrību par koruptīvas rīcības negatīvajām sekām.

Ar sociālo kampaņu „Korupcija – slidens ceļš!” KNAB plāno pievērst iedzīvotāju uzmanību sekām, kas var rasties mirkļa impulsa vadītas rīcības dēļ. Vēlme un iegriba gūt „ātru naudu” vai ātrāk, apejot likumu, atrisināt kādu lietu var novest pie smagām un ilgstošām sekām, tai skaitā pat pie brīvības atņemšanas.

Sociālās kampaņas ietvaros būs dzirdama pretkorupcijas radio reklāma gan latviešu, gan krievu valodā, kā arī vides reklāma uz sabiedriskā transporta Rīgā un Daugavpilī. Savukārt kampaņas atklāšana notiks Rīgas Centrālcietumā ar semināru valsts institūciju darbiniekiem „Korupcijas sekas: soda neizbēgamība un brīvības vērtība”. Tā mērķis ir veicināt diskusiju par pretkorupcijas pasākumu lomu noziegumu novēršanā. Dalībniekus uzrunās Ieslodzījumu vietu pārvaldes priekšniece Ilona Spure un KNAB priekšnieks Jaroslavs Streļčenoks. Pasākumu vadīs korupcijas apkarošanas un psiholoģijas jomas profesionāļi, kuri aplūkos jautājumus par korupcijas novēršanu Latvijā. Tiks meklētas arī atbildes uz jautājumiem, kāpēc cilvēks ir gatavs rīkoties prettiesiski un kāda ir brīvības vērtība.

Uzmanību!  Plašsaziņas līdzekļu pārstāvji laipni aicināti apmeklēt KNAB sociālās kampaņas „Korupcija – slidens ceļš!” atklāšanas pasākumu š.g. 3.oktobrī, plkst. 10:00 Rīgas Centrālcietumā.

Lūgums plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem savu dalību pasākumā pieteikt savlaicīgi. Pieteikumus  sūtot uz e-pastu- Laura.Dusa@knab.gov.lv, tajos norādot vārdu, uzvārdu, e-pastu un tālruņa numuru, pārstāvētā medija nosaukumu.

Sociālā kampaņa "Korupcija – slidens ceļš!"