Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

KNAB priekšnieks tiekas ar tieslietu ministru

1. Decembris, 2010.

Lai pārrunātu Latvijas pārstāvju dalību starptautiskās Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD) darba sanāksmē šī gada decembrī Parīzē, pēc Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja iniciatīvas 2010.gada 1.decembrī KNAB priekšnieks Normunda Vilnītis tiksies ar tieslietu ministru Aigaru Štokenbergu. Tikšanās laikā plānots pārrunāt gan organizatoriskos jautājumus, gan lemt par konkrētu KNAB un Tieslietu ministrijas pārstāvju dalību šajā sanāksmē.

Latvija ir saņēmusi OECD uzaicinājumu piedalīties nākošajā darba grupas par kukuļošanas apkarošanu starptautiskajos biznesa darījumos sanāksmē, kas notiks 13.-17.decembrī Parīzē un kurā Latvijas pārstāvji ir uzaicināti ad-hoc novērotāju statusā.

Šajā sanāksmē Latvijai būs iespēja vēlreiz apliecināt savu ieinteresētību pievienoties darba grupai par kukuļošanas apkarošanu starptautiskajos biznesa darījumos. Dalība šajā darba grupā Latvijai paver iespējas pievienoties arī pašai starptautiskajai organizācijai - OECD, kas ir bijusi Latvijas ārpolitikas prioritāte un mērķis un ir norādīta valdības deklarācijā.

Pirmo reizi jautājumu par Latvijas interesi pievienoties šai starptautiskajai organizācijai jau 2000.gadā aktualizēja toreizējais tieslietu ministrs.
Tāpēc ir svarīgi, ka dalību šajā sanāksmē, kurā piedalīsies Tieslietu ministrijas un KNAB pārstāvji, Latvija nodrošina atbilstošā līmenī.