Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Trauksmes cēlēja ziņojums Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

KNAB atklāj sociālo kampaņu „Sāc ar sevi- NEPIEĻAUJ!”

27. Augusts, 2015.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) uzsācis sociālo kampaņu „Sāc ar sevi- NEPIEĻAUJ!”, kuras ietvaros izveidots videoklips, kas aicina būt krietniem un nepieļaut korupciju savā ikdienas dzīvē.

Sociālās kampaņas „Sāc ar sevi- NEPIEĻAUJ!” mērķis ir aicināt sabiedrību nepieļaut koruptīvas darbības, koruptīvu lēmumu pieņemšanu ne vien tiesu spriedumos, bet ikvienā dzīves jomā, nepieļaut naudas varu pār taisnas tiesas, sprieduma un lēmuma spēku. Ikviena valsts vai pašvaldības apmaksāta darbinieka pienākums ir kvalitatīvi un efektīvi veikt savu darbu, nepieprasot un nepieņemot par to papildu maksājumu, prettiesisku labumu vai „kukuli”.

Video tiek demonstrēts Valsts ieņēmumu dienesta un Uzņēmuma reģistra klientu apkalpošanas centru video ekrānos. Video redzams Latvijas kinoteātros „Kino „Citadele”, „Multikino”, „Cinamon”, „Silver Screen Daugavpils”, „Silver Screen Rēzekne”, „Balle” (Liepāja), „Gaisma” (Valmiera), „ Kino Rio” (Ventspils), „Kino Lora” (Sigulda) un  Cēsu kinoteātrī.

Video klipu var noskatīties arī KNAB sociālajos tīklos - „Facebook” KNAB oficiālajā ziņu lapā un interešu grupas „Mēs pret korupciju” lapā, kā  arī savstarpējās saziņas vietnēs „ Draugiem.lv” un „Odnoklassniki.ru”.

Rīgas sabiedriskā transporta video ekrānos tas būs redzams no 2. septembra.

Videoklipa autors ir Edgars Trankalis, kas 2011. gadā ar šo radošo darbu piedalījās KNAB organizētajā videoklipu konkursā jauniešiem, kura mērķis bija veicināt jauniešu izpratni par korupcijas radītajām sekām un aicināt aktīvi iesaistīties tās izskaušanā.

Sociālās kampaņas atklāšanas pasākums notiks 2. septembrī kinoteātrī „Multikino”, kur piedalīsies KNAB priekšnieks Jaroslavs Streļčenoks, Latvijas Raidorganizāciju Asociācijas izpilddirektore Gunta Līdaka, kā arī video klipa autors – Edgars Trankalis.

Plašsaziņas līdzekļu pārstāvju ievērībai!

Aicinām Jūs piedalīties KNAB sociālās kampaņas atklāšanas pasākumā š.g. 2. septembrī, plkst. 11:00 kinoteātrī „Multikino”, Mūkusalas ielā 71, Rīgā.

Mediju pārstāvjus aicinām pieteikties dalībai pasākumā pa tālruni 67356159 vai e-pastu solvita.bataraga@knab.gov.lv

Videoklips „Sāc ar sevi- NEPIEĻAUJ!”