Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Trauksmes cēlēja ziņojums Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

KNAB izsludina video uzrunu konkursu

7. Decembris, 2012.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB), atzīmējot Starptautisko pretkorupcijas dienu, izsludina videoklipu konkursu.

Konkursa mērķis ir sniegt iedzīvotājiem iespēju ar radošiem līdzekļiem paust savu nosodošo attieksmi pret korupciju medicīnā, veicināt sabiedrības izpratni par korupcijas radītajām sekām veselības aprūpes sistēmā, kā arī aicināt aktīvi iesaistīties korupcijas izskaušanā.

Videoklipā jābūt ietvertai uzrunai ar aicinājumu vērsties pret korupciju medicīnā. Video sižetā jāpiedalās vismaz trim cilvēkiem, kuri radoši un oriģināli aicina vērsties pret korupciju medicīnā vai nu ar spilgtu korupcijas negatīvo seku nosodījumu, vai arī ar pozitīvu vēstījumu, kā nodrošināt no korupcijas brīvu veselības aprūpi. Video ir jābūt kā aicinājumam pievienoties tai sabiedrības daļai, kura iestājas par godprātību un taisnīgumu, tādējādi cīnoties arī pret korupciju. Video uzrunā vismaz vienu reizi kopā vai atsevišķi jebkurā secībā jāiekļauj tādi vārdi kā „Neriskē!” un „Pievienojies”.

Konkursā aicināti piedalīties dažādu sabiedrības grupu pārstāvji: skolēni, jaunieši un arī pieaugušie. Dalībnieki var iesniegt vienu vai vairākas video uzrunas. Video sižeta optimālais garums ir līdz 30 sekundēm. Konkursā iesniegtajiem darbiem jābūt viena autora vai autoru grupas oriģināldarbiem, kas iepriekš nav bijuši publiski izplatīti un eksponēti. Sīkāk par darba izpildes nosacījumiem skatīt konkursa nolikumā.

Konkurss tiek izsludināts 2012.gada 7.decembrī un noslēdzas 2013.gada februārī ar konkursa uzvarētāju apbalvošanu. Darbi jāiesniedz līdz 2013.gada 18.janvārim.

Lai noteiktu labākos darbus, KNAB komisija vērtēs to oriģinalitāti, vēstījuma emocionālo spēku, mākslinieciskumu un tehnisko izpildījumu. Darbs tiks novērtēts arī atkarībā no tā, cik daudz cilvēku ir piedalījušies uzrunā.

Pirmās vietas ieguvējs katrā sabiedrības grupā (skolēni, studenti, pieaugušie) saņems balvu Ls 100 apmērā, otrās vietas - Ls 70 apmērā, trešās vietas ieguvējs – Ls 50 apmērā. Uzvarētāju apbalvošana notiks 2013.gada februārī.

Konkursa darbi kopā ar pieteikuma anketu jāiesniedz līdz 2013.gada 18.janvārim, nogādājot tos personīgi KNAB darba dienās no plkst.8.30 – 17.00 Rīgā, Brīvības ielā 104, 2.korpusā vai nosūtot pa pastu uz adresi: Brīvības iela 104, 2.korp., Rīga, LV-1001, ar norādi KNAB Video uzrunu konkursam, vai atsūtot pa e-pastu, ja nepieciešams, augšupielādējot tos lielu failu pārsūtīšanas sistēmā, piemēram, www.failiem.lv, vai citā, un nosūtot lejupielādes saiti uz e-pastu: konkurss@knab.gov.lv .

Sīkāku informāciju un pieteikuma anketu skatīt sadaļā konkursi.