Konsultāciju tālrunis 8000 20 70 Pirmdien - Piektdien no 8.30 līdz 17.00 Ziņot par pārkāpumu

Aktualitātes

KNAB ar IeVP plāno rīkot pretkorupcijas semināru Rīgas Centrālcietumā

23. Septembris, 2014.

Šī gada 3.oktobrī Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) uzsāks pretkorupcijas sociālo kampaņu, uzrunājot sabiedrību par koruptīvas rīcības negatīvajām sekām. Tās ietvaros KNAB, turpinot iesākto veiksmīgo sadarbību ar Ieslodzījumu vietu pārvaldi (IeVP), plāno rīkot sociālās kampaņas atklāšanu un semināru valsts amatpersonām „Korupcijas sekas: soda neizbēgamība un brīvības vērtība” ar mērķi veicināt diskusiju par pretkorupcijas pasākumu lomu noziegumu novēršanā.

Paredzams, ka pasākumā piedalīsies 30 valsts institūciju darbinieki, kuriem būs iespēja arī piedalīties Rīgas Centrālcietuma un Mācību centra apskatē. Dalībniekus uzrunās IeVP priekšniece Ilona Spure un KNAB priekšnieks Jaroslavs Streļčenoks. Pasākumu vadīs korupcijas apkarošanas un psiholoģijas jomas profesionāļi, kuri aplūkos jautājumus par korupcijas novēršanu Latvijā. Tiks meklētas arī atbildes uz jautājumiem, kāpēc cilvēks ir gatavs rīkoties prettiesiski un kāda ir brīvības vērtība.

Uzmanību! Lūgums plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem savu dalību pasākumā pieteikt savlaicīgi, sūtot sākotnējo informāciju (vārdu, uzvārdu, e-pastu un tālruņa numuru, pārstāvētā medija nosaukumu) uz epastu- Laura.Dusa@knab.gov.lv. Precīza pasākuma norises vieta un laiki tiks atsevišķi paziņoti.